Pravidla fotogalerie galerie.AVmania.cz

Přečtěte si užitečné tipy a pravidla pro použití fóra

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod miho 24. 8. 2007 12:13

Pravidlo první: AV technika především
Do galerie dávejte především fotografie audio a video techniky, či věcí s ní související. Můžou to být i fotografe budování vašeho domácího kina (například kabely zpuštěné ve zdi) či vyfocená montáž efektových reproduktorů na stěnu, případně pokud si stavíte vlastní Hi-Fi (např. zesilovač).

Pravidlo druhé: Jeden účet = jeden uživatel
Galerie na serveru AVmania.cz slouží k prezentaci fotografií a nikoli jako úschovna. Každý uživatel používat pouze jeden účet. V případě zjistění více účtů u jednoho uživatele budou všechny účty i fotografie vymazány.

Pravidlo třetí: Hodnoťte a komentujte dle libosti
Komentáře a hodnocení jednotlivých fotografií je dobrovolné. Pokud se už rozhodnete cokoli v galerii ohodnotit, dejte danému dílu odpovídající známku. Vítaný je také zajímavý komentář.

Pravidlo čtvrté: Chovejte se jako lidé
Každý registrovaný uživatel má možnost pod jakoukoli fotografii napsat své slovní hodnocení, postřeh nebo komentář. Nezapomínejte u toho na dodržení Etikety, každý příspěvek je zároveň i vaši osobní vizitkou. Znáte Desatero pravidel slušného chování na internetu?

Pravidlo páté: Dodržujte zákony
Na každou fotografii se vztahuje autorský zákon. Vkládejte proto do galerie pouze své vlastní snímky. Pokud budete chtít použít cizí fotografii pro své účely, domluvte se s jejím autorem. Předejdete tím možným nepříjemnostem. Najdete-li v galerii fotografii, která porušuje autorský zákon, oznamte nám to prosím pomocí odkazu Upozornit administrátory.

Pravidlo šesté: Žádná pornografie
Pokud v galerii najdete fotografie spadající do této kategorie, oznamte nám tuto skutečnost pomocí odkazu Upozornit administrátory. Fotografie bude neprodleně odstraněna.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků