TCL 65C835 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 4. 6. 2023 08:00

Předpokládám, že máš v TV aktualizovaný software.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Becis 4. 6. 2023 09:09

Ano, mám to jsem dělal hned při prvním zapnutí.
Becis
Junior

Odeslat příspěvekod Tivek 5. 6. 2023 12:18

Becis píše:Bojím se trochu že mi také nezbyde nic jiného než použí jakc a sluchátkový výstup, ale raději bych preferoval tu optiku.


Tam ale nejde o to nahradit optiku sluchátkovým výstupem, optiku nechte připojenou a do sluchátkového výstupu zasuňte konektor (jack) bez dalšího připojení (klidně nový - bez jakéhokoli kabelu). TV tak vypne repro a zároveň optický výstup dál "pojede".
Tivek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 5. 6. 2023 13:34

Vyřešil jsem to tak, že TV zvuk ztlumím na +1. Pak není slyšet a ten bar hlasitosti zmizne. Když je zvuk na 0, tak tam zústane, nevím proč... Jinak buď rád, že ti z tý optiky něco leze hned na poprvé, já s tím tejden laboroval, než jsem na to přišel...
Honor 20 Pro
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod Becis 5. 6. 2023 14:05

@Huskyjbc > takhle to mám vyřešené nyní, ale jsem nervózní z toho že to vlastně hraje, ačkoliv to není slyšet. To jsou ty problémy s OCD :D Co jsi měl za problémy s optikou?

@Tivek > aha už to chápu, dává to smysl. Udělám to tak, díky!
Becis
Junior

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 6. 6. 2023 06:13

@Becis musí být zapnutý Dolby Atmos a povolený průchod, aby šel zvuk 5.1. Mám starý receiver bez HDMI.
Honor 20 Pro
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod Šandys87 14. 7. 2023 20:48

Můžete doporučit držák na zeď? Je jich mraky, ale nechci koupit šmejd...Díky
Šandys87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 7. 2023 06:40

A máš nějakou představu? Pevný nebo otočný/výsuvný?
Tady bych se držel parametrů - rozteč vesa, nosnost a uživatelské recenze, zase tak složité zařízení to není.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spyko 17. 7. 2023 11:39

Vodováha,rozměry,poloha-VA panel ap.,předražený je ale zbytečnost,preferuji jen svislou nastavitelnost,ale každý má jiné potřeby.
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod emailpietro 18. 7. 2023 14:04

Podpora Tcl - nemá někdo čerstvou zkušenost s kontaktování podpory TCL? Nedaří se mi odeslat požadavek ani jako přihlášený nebo nepřihlášený a na stránkách jsou nefunkční odkazy: často kladené dotazy, ke stažení, záruka, servis atd. Nebo je to rukama?� Díky.
emailpietro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 18. 7. 2023 16:11

Máš pravdu, odkazy fungují pouze v sekci "Mobile", ale TCL je aktivní i na FB, zkus položit dotaz tam, nebo upozornit na problémy s webem.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 7. 2023 20:58

emailpietro píše:Podpora Tcl - nemá někdo čerstvou zkušenost s kontaktování podpory TCL? Nedaří se mi odeslat požadavek ani jako přihlášený nebo nepřihlášený a na stránkách jsou nefunkční odkazy: často kladené dotazy, ke stažení, záruka, servis atd. Nebo je to rukama?� Díky.

A co jsi konkrétně potřeboval vědět?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emailpietro 19. 7. 2023 07:09

...tv se pořád nahodile vypina. Dělá to každý den, od prvního dne koupě, při každém zapnutí se v různých intervalech zničehonic vypne. V průběhu 2 hodin třeba jednou někdy i třikrát. A je jedno jestli sleduju satelit, amazon, kodi atd. Je to otravné... aktualizována je. Tovární reset sem nezkoušel.

-- 19. 7. 2023 08:28 --

...jedná se o model 65C835.
emailpietro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 19. 7. 2023 09:38

Ten reset bys měl každopádně zkusit, jinak nemá moc smysl to řešit přes podporu, ale rovnou autorizovaný servis.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 7. 2023 11:51

emailpietro píše:...tv se pořád nahodile vypina. Dělá to každý den, od prvního dne koupě, při každém zapnutí se v různých intervalech zničehonic vypne. V průběhu 2 hodin třeba jednou někdy i třikrát. A je jedno jestli sleduju satelit, amazon, kodi atd. Je to otravné... aktualizována je. Tovární reset sem nezkoušel.

-- 19. 7. 2023 08:28 --

...jedná se o model 65C835.

Odpoj všechny přístroje od TV, nech jen PC síť, antény, satelitní parabolu. Překontroluj případné časovače. Vypni obchodní režim a automatiku obchodního režimu. Když nepomůže, určitě obnova do továrních hodnot. Pak znovu instalace.

Zpočátku to zkus bez Kodi.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků