Název příspěvku, jeho přehlednost, chování na fóru atp.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 6. 1. 2009 21:54

Dobrý den,

musím upozornit na narůstající počet příspěvků, které mají nicneříkající název, či název moc všeobecný, nemastný-neslaný. Ano, styl ,,LCD 32" POMOOOOC" atp. Takto NE!

Takové vlákna a jejich názvy přispívají k nepřehlednosti na fóru, což je škoda. Navíc to není dobré ani pro Vás, neboť někteří zkušenější uživatelé se do takového vlákna vyjadřovat nepřijdou ;-)

Kdo neví co a jak - může si nejdříve projít fórum a načíst ,,Průvodce po SF", nebo ,,Jste tady poprvé" .

Věnujte taktéž pozornost tomu co píšete, jak to píšete. Nebudu se vyjadřovat ke kvalitě CZ jazyka. Jsou prostě lidé, kterým naše mateřština dělá problém - to mě tolik netrápí. Ale pěkně napsaný delší dotaz/odpověď není rozdělen/a do odstavců, které jistě přispějí k lepší čitelnosti příspěvku. Dalším nešvarem jsou megadlouhé věty bez čárek, teček, které je oddělí. Co mně dělá dost problém je česko-slovensky napsaný příspěvek s částečnou diakritikou tam, jinde ne.

Myslím, že se zde vyskytují (snad) pouze zástupci rodu homo sapiens, tudíž člověčina by nám mohla být vlastní. Občasné výlevy a napadání jsou smutným úkazem, které zbytečně hyzdí kvalitu diskuzí na našem fóru, či v AVgalerii. Zkusme být více tolerantní a neřešit nesmyslnosti. Pakliže vás někdo napadá, uráží apod. je nejlepší volbou informovat moderátora, nebo administrátora, či se prostě nenechat vyprovokovat k odvetě.

Stejně tak, pokud cokoliv na fungování fóra není jasné, pošlete SZ (Soukromou zprávu) administrátorovi, nebo komukoliv z moderátorů. Rádi poradí - pomohou :-)

Děkuji všem za pozornost a přeji příjemné (a dlouhé) chvíle prožité na SF, či přímo AVmanii, nebo AVgalerii.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků