Sony 2021 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kempesss3 24. 1. 2023 16:40

No tady to zije...
Kazdopadne davam vedet, jak jsem slibil. Pridani pameti pomoci flesky (system cast dava na vnitrni pamet a cast na flesku) se mi neosvedcilo. Menu aplikace nefugovalo korektne. Zrejme to nemaji vychytane. Nasledna moznost preneseni z flesky vse na vnitrni pamet to totalne rozkopalo, tak jsem sel do tov.nastaveni a uz to nedrazdim ani jen manualnima aktualizacema.
kempesss3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 24. 1. 2023 16:50

Ambientní režim mám normálně přístupný a funkční.
TV máš po továrku, tak už asi funguje, ne? Pokud už funguje, tak proč ti to nešlo, to asi nikdo netuší.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ppepko 24. 1. 2023 18:21

kempesss3 píše:Pridani pameti pomoci flesky (system cast dava na vnitrni pamet a cast na flesku) se mi neosvedcilo

Vdaka za informaciu, usetril si mi kopu casu a nervov. Nebudem sa v tom teda rypat ani ja a zmierim sa s tym, ze z hladiska volneho miesta je sony totalna sunka ...
ppepko
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 1. 2023 18:30

kempesss3 píše:Takova zacatecnicka otazka...mam Sony par dni... asi to k nicemu nepotrebuju, ale nejde mi cokoli zmenit v Ambietnim rezimu, pri zmene se vzdy hned vrati puvodni volba. A v Nastaveni obrazovky mam zasedle, nedostupne vsechny volby. Je to normalni?

jito píše:Ambientní režim mám normálně přístupný a funkční.
TV máš po továrku, tak už asi funguje, ne? Pokud už funguje, tak proč ti to nešlo, to asi nikdo netuší.

Mám to stejně jako on. Zřejmě je tam nutné něco udělat přes Google účet v mobilu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 8. 5. 2023 12:19

Na AVforums se objevila informace o možnosti nákupu repliky ovladače Sony. Údajně je pro model 90J, ale má fungovat i na řadě 80-84J. Tak jsem ho pokusně koupil- za cca.440kč neberte to...
https://www.ebay.co.uk/itm/125685259976 ... ION_MODULE
Po úvodním nadšení přišlo lehké zklamání- někomu to někde spadlo a je trochu bouchnutý levý horní roh- řešit to nebudu, s tím se dá žít.
Zpracování je výborné, tlačítka mají větší odpor, což je pro mě příjemnější. Dálkové funguje okamžitě, bez potřeby párování s TV-to jsem nečekal :tleskani
Jak je vidět, je tam několik změn funkcí tlačítek. Tlačítko Mikrofon nevyvolá žádnou akci, i když mám tuto funkci v systému zakázanou- staré dálkové vyvolá info o vypnutí této funkce v systému.
Pod číslem 7 je symbol tečky-to nedělá nic a netuším, k čemu by bylo dobré. Na staré dálce je na této pozici funkce Info- ta je na nové dálce vpravo dole pod názvem Display.
A jako velmi užitečné nové tlačítko považuji na nové dálce tlačítko APPS pod číslem 9- to vyvolá seznam všech nainstalovaných aplikací, které můžete ihned spustit- nemusíte tam jít přes tlačítko Home. Na staré dálce tam je Teletext- tedy k ničemu.
Dálka je podsvícená, rozsvítí se při pohybu nebo stlačení tlačítka. Zhasne za cca. 5 vteřin.
Pokud by někdo měl dotaz, můžu dát info.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 5. 2023 15:23

Díky za informaci. Osobně bych napsal prodejci email o defektu.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cammillo 14. 5. 2023 09:30

Používám originální RMF-TX611E a spokojenost.
Přílohy
IMG_20230514_102351.jpg
cammillo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 14. 6. 2023 16:56

Dnes vyšel nový FW 6.7240
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 5. 7. 2023 17:44

Těsně po automatické aktualizaci a sledování ivysílání mi po návratu na normální vysílání ČT1 chvilku rozpadal obraz i zvuk. Nevím, jestli to byla náhoda, momentálně to nedokážu podrobit dalšímu průzkumu. (55A83K)
losalamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 31. 8. 2023 14:20

Další update FW 6.7283
A podle popisu tam je celkem dost oprav...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 8. 2023 19:43

Díky, hlavně aby nepokračovaly kolize u Google TV app, které vyvolala právě aktualizace této systémové apky. Následovaly aktualizace, které, bohužel, nebyly řešením. Až ta poslední vypadá lépe a nadějně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombergCZ 1. 9. 2023 16:24

jito>> podle popisu u posledniho updatu vidim jen
- rychlejsi prihlaseni na wifi po restartu
- nicnerikajici oprava zabezpeceni
celkem dost oprav tam nevidim...
hombergCZ
Junior

Odeslat příspěvekod jito 1. 9. 2023 16:48

Jasně, ale je to o tom, jaké problémy kdo řeší.
Někteří mají problém s pixelizací, někteří mají problém s zelenou obrazovkou po startu nebo jim nenaskočí program z interního tuneru.
Já tyto problémy nemám ale jinému uživateli tento FW řeší jeho konkrétní problém.
Pokud ti vše funguje, tak ten update ignoruj, jako já...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 9. 2023 16:53

Zase odoláš a já budu předskokan? :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 1. 9. 2023 17:54

Já mám pevnou vůli 8-) jako perník :mrgreen:
Nedal jsem už 3 verze update- je to kvůli kalibrované TV, nemám náladu to znova řešit, kdyby něco...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků