Philips 2022 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod samuiLB 18. 12. 2022 22:05

Nekdo nejaky tip na nastaveni obrazu Philips OLED807???
Diky.
samuiLB
Junior

Odeslat příspěvekod dsfasdfadsfa 25. 12. 2022 14:26

65PUS7506 je cca za 12 tisíc. Je to pro nenáročného diváka cesta k 65ce, nebo se do cca 15, dvaceti tisíc můžeme dostat výrazně kvalitativně výše?
dsfasdfadsfa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StanLeo80 21. 1. 2023 21:00

zdravím,
budu si kupovat poprvé chytrou tv a rozhoduji se mezi philips oled 707(806) a lg c2 .
Líbí se mi víc philips (android,ambilight) ,ale nevím jak je to se 4K a 120hz zobrazením? Četl jsem v určité recenzi ,že tato moznost je jen v režimu ,,monitor,, a ja uplne nechápu o co jde?
Díky .
StanLeo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 21. 1. 2023 21:34

Máš pro svůj výběr založeno samostatné téma, tak proč související dotaz dáváš ještě do obecného téma Philips?
4K 120Hz je rozlišení a maximální frekvence pro HDMI vstup 2.1, tedy pro připojení PC nebo herní konzole a hry, které tyto parametry podporují.
Rozlišení pro TV vysílání závisí na zdroji signálu, obvykle Full HD, streamovací služby nabízí až 4K (i více). Obnovovací frekvence je v tomto případě 100Hz (dvojnásobek standardní frekvence el. sítě). Platí pro Evropu, v USA je to 60/120Hz.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 22. 1. 2023 08:07

Máš pro svůj výběr založeno samostatné téma, tak proč související dotaz dáváš ještě do obecného téma Philips?

Protoze se pta na TV Philips
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 22. 1. 2023 09:43

eiben: takže když má ve výběru např. 5 značek, tak bude dávat každý dotaz do jiného vlákna? Nesmysl, tohle vlákno neslouží pro výběr.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rmann 9. 3. 2023 20:01

Na Mall 65OLED707 za 28150,- do 19.3.2023 nebo vyprodání zásob. Platí (asi) na všechny Philips OLED.
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod Technik3 10. 3. 2023 08:21

Platí jenom na vybrané. 65OLED907 se to např. netýká. :hm
Technik3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 10. 3. 2023 09:00

Mall ale poněkud navýšil základní ceny, ze kterých je ta 20% sleva poskytována. Reálně to pak vychází na cca -5% v porovnání s jinými obchody.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anton12345 26. 3. 2023 10:32

Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Guzma 30. 3. 2023 15:41

Chci koupit Philips 65OLED707 a připevnit na stěnu. Nemám možnost si TV prohlédnout na živo a řeším, jestli použít pevný držák nebo výklopný kloubový. Nevím jaké konektory má tahle TV na zadní straně a jestli má případně nějaké z boku. Ten pevný držák by mi potom ty zadní znepřístupnil. Nerad bych např. při odpojení/připojení herní konzole musel TV sundávat z držáku. Ve zkratce: bral bych radši pevný držák, ale pokud mi znepřístupní požadované konektory, tak budu muset použít výklopný.
Díky předem za postřehy, TV jsem měl zatím vždy jen postavené na podstavci, tak nemám zkušenost.
Guzma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 30. 3. 2023 15:46

Pevný určitě ne. Já mám takový, že TV jde od zdi odtáhnout,bez kloubu nebo náklonu-to bohatě stačí.
A určitě na vyšší nosnost a větší úhlopříčku, nevíš co bude za 2 roky...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 30. 3. 2023 16:13

To myslíš, že když ji budeš krmit výživným obsahem, tak vyroste a přibere? :mrgreen:
Kloubový držák má výhodu i v možnosti natočení tv do stran, když je potřeba, ale už kvůli přístupu ke konektorům je lepší mít takový, který jde odtáhnout od zdi. Navíc kvůli ambilightu bys měl mít TV 10-20 cm od zdi.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Guzma 30. 3. 2023 16:29

To mě nenapadlo, že kvůli ambilight potřebuju větší vzdálenost od zdi. Díky za postřeh.
Guzma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rmann 17. 6. 2023 00:27

Kdyby se mě dneska po 3 měsících používání nekdo ptal na OLED 707, jestli ho má koupit, tak bych se zasmál a řekl NE. Určitě jít do vyšší řady, ne do téhle parodie.
Se všema defaultníma AI kravinama se ta televize seká (obraz). Nastavit ji, ať je obraz bez sekání je dost hra pokus-omyl. eARC nefunguje jak má a vypadává zvuk se soundbarem. V SDR černá je podsvícená šedá - a to mě štve čím dál víc, protože to je dost vidět. Regulérně když přejde na černou obrazovku zobrazí něco, co vypadá jako šedá vyplněná elipsa a po chvilce zesvětluje do rohů obrazovky. S OLED 855 to prostě nebylo. U 120Hz trvá podle mě dost dlouho, než se rozhodne jak ten obraz zobrazit. A rozdíl mezi standardem a 120Hz asi prostě nevidím. Ovladač je pořád jenom laciný plasťák. Android 12+ podle mě taky nikdy nedostane. Nedoporučil bych ji, ani kdyby stála třeba jenom 10k a ne 30k. To radši rovnou QLED. Na ní je dobrý asi fakt jenom ten Ambilight... neskutečné zklamání...
Rmann
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků