Samsung 2022 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 26. 7. 2022 14:14

Samsung také doplňuje nové modely. Dva z nich se dostaly do redakčního prostředí a náš web avmania.cz přináší dva testy.

Jednak test špičkového 8K LCD s miniLED podsvícením a označením Samsung QN900B a také test podstatně cenově přitažlivějšího špičkového 4K LCD opět s miniLED podsvícením, totiž televizoru Samsung NeoQLED 55QN95B.

Zájemci jednoduše kliknou na odkaz a testy obou televizorů Samsung mohou přečíst.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 9. 2022 15:37

The Frame 2022... na AVmania.cz. Zajímavý matný povrch bez dramatických odrazů. Posun vůči loňskému modelu. Více na AVmania.cz
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 21. 9. 2022 10:05

článek jen pro vyvolené...

edit:
opravuji, správně má být: jen pro platící
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 21. 9. 2022 11:27

Ano, bohužel.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 9. 2022 11:57

Kupte si zkušební měsíční členství za 1 Kč s virtuální kartou, kterou pak zrušíte a je to. ;-)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod frutys 31. 10. 2022 15:41

Může mi prosím někdo znalý,případně někdo kdo má doma nebo se tomu věnoval sdělit, jaký panel mají letošní tv QE65QN90B prodávané u nás? Jedná se o VA panel nebo nějaký jiný. Odpověď mi nedali ani na podpoře Samsungu.
Případně jaké jsou zkušenosti s touto tv.
frutys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavoluhliarik 9. 3. 2023 09:22

Chlapi nechcem zakladať nové téma - mám tv SAMSUNG QE55QN95A (2021) a moja otázka znie tv má 4 x hdmi 2.1 výstup a samizdá , že každý má mať 120hz podporu opravte ma ak sa mílim. Som inv. dôch. nechodiaci a nemám nikoho pri sebe tak preto sa pýtam ide mi o to kde najlepšie napojiť ps5 okrem 3 hdmi tam mám pripojený soundbar (earc). Ďakujem
Pavoluhliarik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 9. 3. 2023 10:12

Malo by to byt jedno, vsetky hdmi porty zvladaju 120hz, vrr a allm.. takze zapoj do ktorehokolvek volneho hdmi portu
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Busci 29. 3. 2023 07:24

Povoli jiz ceskemu Vodafonu v Samsung obchodu tu aplikaci vodafone tv? Jevto tristni ze samsung to jeste nepovolil
Busci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 30. 3. 2023 07:38

Aplikace Vodafone TV pro Samsung televize bude v dohledné době.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Pandero 30. 3. 2023 20:32

Busci píše:Povoli jiz ceskemu Vodafonu v Samsung obchodu tu aplikaci vodafone tv? Jevto tristni ze samsung to jeste nepovolil


Samsung s tim nema nic spolecneho, Vodafone si aplikaci nevyviji lokalne, ale globalne pro celou Evropu, az ji bude mit hotovou, tak v Samsung Tv bude.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 31. 3. 2023 14:32

Tak to si pánové ještě počkáte...
Vodafone víc než rok říká, že usilovně na tom pracují :mrgreen:
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Busci 3. 5. 2023 16:28

Mam cesky vodafone tv , myslite ze vubec nekdy bude na tom os tizen nekdy tahle tv apka?

Ppravdu kdo kupuje tv nejdriv si zjistete jakcto ma vas tv poskytovatel
Busci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 3. 5. 2023 17:07

Odpověď jsi už dostal v jiném vlákně.
Já jsem přímo na kabelovce s CAM modulem, tak nějakou apku na Android-Tizen atd neřeším...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 3. 5. 2023 20:09

Kabelovka s CAM modulem není totéž jako aplikace, kde je možné zpětné sledování pořadů, videotéka atd.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků