Děkuji všem za info

Ještě se nicméně potřebuji doptat... Je velký rozdíl mezi 70PUS8536 a tou 75PUS8807. TV, co je momentálně doma, je stará asi 10 let, takže s obojím to bude obrovský skok. Naši jsou navíc běžní divácí, žádní vyložení fajnšmekři. Proto je zajímá, zda se vyplatí připlatit těch 10 tisíc.
Ta PML9506 vypadá určitě zajímavě a také je v našem hledáčku, ale rozbalená nepřichází moc v úvahu. Leda vyčkat na nějakou slevu, což by snad nemuselo snad ani tak trvat.
Za tip na QE75Q60B děkuji, už jsem se na ni také díval a v ceně kolem 30 se jeví jako dobrá volba, nicméně Samsung mi přijde, že zde není moc protěžovaný v téhle kategorii.
Osobně vidím jako nejvýhodnější poměr cenu výkon TCL 75C835, ale klidně mě uveďte z omylu. Ostatně budu rád, pokud mi doporučíte i nějakou TV, která zde nebyla uvedena. Má otázka je vlastně prostší, pokud byste mi měli doporučit dvě/tři TV s budgetem do 35 tis (70-75 palců), jaké by to byly?
Děkuji.