Sony Bravia OLED XR-65A83K

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cujou2 29. 3. 2023 07:35

Tak to byla parádní cena. Kde ty slevy byly?
cujou2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anton1234 29. 3. 2023 21:40

v Nay SK. Boli tam 20% zlavy na OLED TV. 1120., € , teraz stoji 1480.-€,
a napr vlajka QD OLED 55 A95K ktorý stojí 2450.-€ stál 1950.-€.
anton1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod losalamos 31. 3. 2023 10:54

Mám dotaz ohledně A83K, ale přesněji 55A83K. Zatím mě asi dvakrát během měsíce vypekl "chytrý" dálkový ovladač.
Pohnu s ním, rozsvítí se, chci zapnout TV a nic. Nebo se rozsvítí nějaké menu a čeká. Nejdřív jsem myslel, že je seklá TV. Pak jsem zjistil, že na starý ovladač od jiné SONY (nebo na ten druhý) funguje. Tak jsem vytáhl a vložil baterie a zase to začalo fungovat.

Přijde mi, že dochází k nějaké ztrátě komunikace mezi TV a DO.
losalamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 31. 3. 2023 11:02

Zkus ovladač znovu spárovat s TV, případně vyměnit baterky, jestli už nejsou slabší.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cujou2 31. 3. 2023 12:12

Ano ty baterky to docela žere :). Proto tam mám nabíjecí:). A taky je zajímavé že na zapínání a vypínání TV je nutné mířit.....
cujou2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 31. 3. 2023 12:49

To není zajímavé, to je standard, že zapnutí TV jede přes infra a pak už BT. Bylo by komplikované nebo nemožné, aby v pohotovostním režimu fungoval BT přijímač v TV a žralo to 0,5W.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anton1234 7. 4. 2023 19:18

ale Do na Sony X90J z roku 2021 zapínal vypinal TV aj cez BT.

Inak pre zaujimavost, model ´55 A83K išielz nicoho nic hore z 1400 euro na 162O euro. Velmi cudne. Takze ked som pred tyzdnom vystihol zlavu za 1120 euro tak to bol asi zázrak
anton1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod losalamos 11. 4. 2023 10:20

"Normálně" všechno řeším jen přes "chytré" DO. Jen asi dvakrát jsem zaznamenal výpadek. Tak mi nepřijde jako standard zapnout prvně přes IR a teprve potom jít na BT připojení. Jedna krabička stačí :)
Párkrát zkusím proměřit baterky.

@anton ano, ceny lítají jako na kolotoči, taky jsem si všiml. Tvoje nákupka byla supernízká.
losalamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 11. 4. 2023 15:51

Zda ovladač zapíná TV přes IR nebo BT se dá snadno ověřit, když namíříte špičku ovladače na čočku foťáku v mobilu a zmáčknete zapínací tlačítko. Snímač foťáku zachytí IR jako blikání, BT samozřejmě vidět není.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bolek75 18. 8. 2023 12:03

Využívám toto vlákno k dotazu majitelům tohoto přístroje. Byl jsem pro tento model, ač je celkem drahý, rozhodnut. Nyní po přečtení tohoto vlákna, když čtu ty příspěvky o vadách a reklamacích, jsem na pochybách. Chápu že do fóra přispívaji hlaně ti co hledají pomoc s nějakým problémem a ti co jsou v pohodě nemají potřebu sem psát. Právě těch bych se chtěl zeptat zda jsou s TV spokojeni a doporučili by ji.
Bolek75
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků