TV 65" do cca 30 tis - netflix, IPTV, kodi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrhule 31. 12. 2022 14:04

AHoj,
vybírám TV, úhlopříčka 65", primárně pro IPTV(starnet.cz přes aplikaci pro android), netflix, kodi. Na systému nezáleží, lze řešit další krabičkou, ale pokud bude all-in-one řešení, je to výhodou. Cena ideálně do 30 tis bez DPH. Vybírám z těchto:
- Philips The One 65PUS8807
- TCL 65C835
- Sony Bravia KD-65X85K

Co byste, prosím, doporučili? Děkuji
mrhule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 31. 12. 2022 14:47

Philips bych vyměnil za
65PML9506 miniled za cca 30 000Kč
65OLED706 OLED za cca 33 000Kč.
Ceny jsou včetně DPH. 65PUS8807 je obyčejná LEDka bez přidané hodnoty pro nenáročného zákazníka.

Sony,TCL i Philips mají Android a poradí si se vším.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S4nt4 31. 12. 2022 14:54

To uz by melo stacit na OLED stredni rady. LG C
S4nt4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrhule 7. 2. 2023 20:57

Co tedy, prosím, vybrat z těch doporučovaných 65PML9506 a 65OLED706?
(za předpokladu, kdy rozdíl v ceně nehraje roli)
mrhule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrhule 9. 2. 2023 14:01

koukám, že je dostupný novější model, takže to zatím vypadá
https://www.datart.cz/televize-philips-65oled707.html
mrhule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 2. 2023 14:51

Ak TV, tak za mna uz jedine Sony.

Kedysi davno som mal Sony, ale ja blbec som ju vymenil za Philips..
Konkretne za Philips 55PFT6510. V zivote som nemal horsiu telku. Seka, pomala odozva na dialkove ovladanie, kedykolvek pri zapnuti zacne sama od seba nieco "srotit" a 10min a vlastne nezapne, iba blika dioda, ze nieco robi. Prepnut kanal? Obcas uloha na tri minuty.. Velakrat skusany reinstal, vypnutie zo siete, nic nepomaha, telka bola furt rovnako nepouzitelna. Fakt super kupa.

Viem ze tazko hadzat vsetko do jedneho vreca, ale ja uz proste Philips nekupim ani za svet.
Teraz mam Sony XR-65X95J a je to sakra rozdiel. Rychla, bez akychkolvek zavahani, vsetko fici dokonale.
Sony, Sony, Sony. Ziadnu inu TV nechcem.
Ta moja stara Sony (co som sa ulakomil na ten nepodarok Philips) stale dobre funguje rodicom a to uz ma cez 12 rokov....
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cujou2 9. 2. 2023 16:05

Já si myslím že ten Philips Oled707 může být dobrý. Sám jsem ho měl ve výběru, no nakonec jsem vzal Sony OLED :D
cujou2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 9. 2. 2023 16:29

Problémy systému Android na TV Philips byly ještě v nedávné minulosti hodně známé a řešené a v určité míře se stále vyskytují. Pravdou je, že i samotný systém prošel od verze 5.1, kterou uvedená TV měla (má), zásadním vývojem a poslední verze už jsou o parník jinde.
Nejlepší je si TV někde vyzkoušet, projít menu, nastavení...
Ani Sony není bez problémů a jsou tady o tom četná vlákna, ale to i o jiných značkách.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrhule 9. 2. 2023 16:38

cujou2 píše:Já si myslím že ten Philips Oled707 může být dobrý. Sám jsem ho měl ve výběru, no nakonec jsem vzal Sony OLED :D


A jaký model?
mrhule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 2. 2023 16:45

Ja som si tiez o tom Philipse myslel ze moze byt dobry. :)
Papierovo vyzeral slubne.. Ale technicky vrcholne nezvladnuty.
Preto ja uz fakt nikdy Philips a jedine Sony.

Namatkovo som guglil a hla co som nasiel.., pripadne dalsie komenty, pripadne, som sa zasmial, dalsi co sa mu Prhilips telka zapina 10min, sroti nieco na pozadi. Staci sa trochu zacitat..
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 9. 2. 2023 17:05

Jo, jak jsem psal, týká se to všech značek a když hledáš, tak najdeš. Samozřejmě ber to tak, že o problémech na fóra píše jen zlomek majitelů a třeba 99 % je spokojených a 1% má problémy a píše o tom.
Kdyby sis porovnal počty prodaných kusů vs. počet reklamací nebo právě uvedených problémů, tak to ve většině případů jsou jednotky procent.

Philips aktuálně nabízí 30 dnů na vyzkoušení (uvádějí jako vyzkoušení ambilight), takže možnost vrácení při výskytu problémů stále existuje.

Tím nechci obhajovat Philips, je to prostě jen jedna z mnoha značek.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 2. 2023 17:17

Verim ze kazda technika ma svoje muchy.
Ja som dal svoje postrehy k Philipsu a tych much tam je viac, nie jedna. Evidentne podobne nazory ma viac uzivatelov, ako som poslal linky...
Aku TV si mrhule vyberie, je na nom. :)
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cujou2 9. 2. 2023 17:47

mrhule píše:
cujou2 píše:Já si myslím že ten Philips Oled707 může být dobrý. Sám jsem ho měl ve výběru, no nakonec jsem vzal Sony OLED :D


A jaký model?


Tak jako tady více lidí Sony 65A83K. Ale ona byla prostě za super cenu na Black Friday. Jestli bych za ní dál teď 50tis? Noooo to teda asi ne.... Čekal bych dál na nějakou slevu (na tu slevu na Sony jsem čekal cca. 2 roky :D )nebo bych šel raději do toho Philipse, když nabízí těch 30 dní...... Pravda je že jsem měl už minulý rok objednaný Philips 65OLED806..... Taky se dala tehda sehnat kolem 33tis.... Ale nakonec jsem do toho nešel....
cujou2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 9. 2. 2023 17:54

Ona taky značka televizoru a její skutečný výrobce jsou často dvě odlišné věci, viz téma s odkazem, který jsem tady nedávno dával.
viewtopic.php?f=1703&t=1328298
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 2. 2023 19:18

Určitě bych dal přednost Oledu takźe 65oled707
https://ambitv.cz/domu/228-philips-48ol ... 34477.html
Zde je i s 5letou zárukou. Jestli se ti do 5let rozbije tak ti jo opravî nebo dajî novou.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků