Nahrávání z TV na USB vs separátní STB

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod quaer0 24. 3. 2023 09:39

Ahoj,
trochu netradiční otázka ale: vybírám TV pro rodiče 43" max 50" s rozpočtem do 10000. Jelikož jsou old-school, chtějí si občas nahrát nějaký pořad/film na USB flash kartu. Je nějaká značka, která tohle zvládá lépe než ostatní? Teď mají nějakou LG a u té se nahrávání vždy po nějaké době samo zastaví. Kdysi jsem to googlil a u toho modelu si na to stěžovalo víc lidí. Koukal jsem na ten nejprodávanější Samsung UE43AU7172, ale ten dle podpory Samsungu nahrávání na USB nepodporuje.

Druhá varianta je samostatný STB jen na nahrávání už jen z důvodu aby mohli nahrávat jeden pořad a dívat se na jiný. Nicméně ty co jsem zkoušel byli neskutečně pomalé.

Co byste doporučili?

edit: pravopis
quaer0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod click.it 24. 3. 2023 16:28

Vybírám taky TV, která umí nahrávat. V podstatě to už neumí žádné Samsungy ani TCL. Budu brát LG, nebo Philips.
click.it
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quaer0 24. 3. 2023 17:55

JJ, vypadá to tak. Ještě Hisense jsem našel.
quaer0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 25. 3. 2023 06:42

Sony nahrává také, ale je to o modelu.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Karza 25. 3. 2023 08:38

To jsou dva neporovnatelné způsoby nahrávání. Nahrávky přes USB v TV nelze exportovat, normalizovat a přehrávat na jiných zařízeních. Na některých DVR to jde.
J.Karza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quaer0 25. 3. 2023 09:23

Ano, toho jsem jsem si vědom. Z důvodu jednoduchosti bych právě radši nahrávání přímo v TV. Exportovat to rodiče nikam nebudou.
quaer0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro120 25. 3. 2023 14:42

Tv.Sencor nahrávání na rychlejší USB Flasch disk, přehraješ to také třeba v PC přes PotPlayer :-D
pedro120
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků