Samsung porucha obrazu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Comp16 14. 5. 2023 12:43

Ahojte vlastním TV Samsung UE55KS7002U po zapnutí a cca 40min v prevádzke začne obraz blbnut čiary a blikanie ,chcem sa len opýtať či sa to dá opraviť a či vôbec sa to oplatí.
Comp16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2023 13:40

zkus TV na čas odpojit ze sítě
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Comp16 14. 5. 2023 16:42

Skúšal som aj odpojiť aj vymeniť napájací kábel ,zatiaľ nič ,neviem sem vložiť video aby bolo jasnejšie o aký problém sa jedna ,už ma napadlo či nemôže byt problém v One conect boxe. Jedna sa mi len o to či to vôbec ma zmysel opravovať. Kvôli nákladom na opravu myslím.
Comp16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StKo 14. 5. 2023 23:00

Dá se to i neznačkově, pokud je to buď a nebo.

Pokud máte někoho, kdo se vyzná v bastlení (ne souseda, který umí "přiletovat upadlý drát"), pak se na něj obraťte. Zpravidla bývají problémy v napájecí části. On to není folklór - nejběžnější závadou elektroniky po záruce jsou problémy s elektrolytickými kondenzátory. Vyměnit všechny, minimálně ty s nevyhovujícím ESR. Další problém býval (což není Váš případ) podsvit s CFL. Osobně jsem se setkal ještě s špatným kontaktem v konektoru k LED páskům.
Pravděpodobnost úspěchu - pokud jsou to výše uvedené problémy, pak velká (i když ne 100%, do některých podsvitů se špatně shání potřebné CFL). Pokud zvolíte značkový servis, platíte za výměnu celé desky atd.

Držím palce.
StKo
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků