Co urobit s poskodenou televiziou?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod misko256 9. 9. 2023 08:01

Kupil som asi pred 2 tyzdnami Samsung 65 S95B a uz som si ju stihol aj znicit... Nieco mi do nej odletelo a teraz nezobrazuje pixely (je to cierne) v takom kruhu priemer cca 10cm. Da sa na to pozerat, ale nekupoval som najlepsi panel samsungu 2022 aby som sa pozeral na cierny artefakt dalsie roky :D

Volal som do samsungu, vraj by to opravili vymenou panelu za 37k. A kedze som ju kupil za 32 tak radsej kupim dalsiu...

Otazka zostava: co s tou poskodenou? Zvysok telky fakt bez problemov funguje, keby som zariadoval chatu alebo co tak si ju tam v pohode dam a bol by som happy.. Myslite ze to niekto kupi? Aku to moze mat cenu? Alebo nejak rozpredat na diely? Nechce ju niekto z vas?
misko256
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 9. 9. 2023 08:36

Zkusit bazar nebo aukro od korunky.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 9. 9. 2023 15:02

Ještě vyzkoušej neznačkový servis, i když tam nejspíš bude problém s dostupností nového panelu. A příště si uzavři pojištění proti poškození nebo rozbití.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod spyko 9. 9. 2023 22:06

Zbývá prodej na náhradní díly některému servisu-no a pojistka,máš pojištěné dítě ,nebo z rodiny tzv.pojiska na blbost,a dobrý román-možná to vyjde!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 10. 9. 2023 07:36

Román vymýšlet nemusí. Je to normální pojistná událost v domácnosti.
Já mám ještě navrch pojištění domácnosti extra pojistku na spotřebiče. Za neopravitelný spotřebič je plnění až do výše 40 tisíc, starý maximálně 6 let.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod MgX 10. 9. 2023 10:26

Tak nemůže uvést, že ho rozlítil sobotní seriál na TV, a proto po televizi hodil žehličku :-)
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 11. 9. 2023 12:36

Další příspěvky, které nabádaly k možné formě nečestného jednání (a reakce na ně), byly odstraněny.
MgX
Administrátor