Mini LCD TV s DVD přehrávačem z TV-produktu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 5. 12. 2005 08:01

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Cena je tam asi 6000,- a úhlopříčka TV je 20 cm.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 6. 12. 2005 14:48

Sry ale neviem ani o aky TIP ide a skusenosti nemam a ani nebudem mat uz len z toho dovodu,ze to asi nevyuzijem-nema kde vyuzit...
Neviem si predstavit ze kde by som to vyuzil,jedine zeby som cestoval busom/vlakom niekde do skoly ktora je vzdialena niekolko KM ale inak to nema cenu do toho investovat...
Mozno este keby som pracoval ako kamionista ale inak vyuzitelnost asi ziadna-inak bateria vydrzi asi tak 3hodiny...
Kde to chces vyuzit?Doma mas dvd prehravac/pc kde sa ti to pozera ovela lepsie a v pohodli.Vonku medzi kamosmi?Tam by si sa mal bavit a nie cumiet na film-to radsej ostan doma.
Aby som len neflamoval tak dnes som videl jeden Philips PET710 7 a stal nejakych 10 000sk v datarte v CZ to stoji 7 490,-kč aj s dph...
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reneeee 7. 12. 2005 10:43

JirkaJirka píše:Nemáte s tím někdo zkušenosti? Cena je tam asi 6000,- a úhlopříčka TV je 20 cm.e/quote]


Pokud nepracuješ mimo své město a doma jsi jednou za 100 let, nekupuj to, stojí to za nic. Mám doma Philips PET800 a využitelnost žádná, koupil jsem ho sice jen za 2000 Kč (starší) ale teď mě štovou i ty vyhozené 2000.

Je to opravdu jen pro někoho kdo přijde s práce na ubytovnu a nechce se nudit...
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 7. 12. 2005 13:59

Myslel jsem spíš do špitálu. Občas se tam někdo ze široké rodiny ocitne a pomalu to tam utíká. Ale už mě pomalu to nadšení opouští. I když ten Philips PET800 za 2000, to teda fakt není moc.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 8. 12. 2005 07:34

Tak včera jsem seděl u obvodního doktora téměř 2 hodiny než na mě přišla řada. Kdybych se tam při tom čekání mohl koukat na film, sluchátka do uší. ......to by to jinak utíkalo.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 8. 12. 2005 07:36

Ale ber to tak ze u doktora sa zdrziavas aspon ja raz za uhorsky rok takze je to zbytocnost-radsej si kup nejaky mp3 prehravac uz ked chces alebo si natlac filmy do mobilu :wink:
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reneeee 8. 12. 2005 08:25

JirkaJirka píše:Tak včera jsem seděl u obvodního doktora téměř 2 hodiny než na mě přišla řada. Kdybych se tam při tom čekání mohl koukat na film, sluchátka do uší. ......to by to jinak utíkalo. /quote]


Přesně pro tenhle případ mám Motorolu MPx 220 a pro něj udělaný celý seriál ženatý se závazky :lol:
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 9. 12. 2005 12:37

Kolik to zabere? Jeden díl.
JirkaJirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirk4 10. 12. 2005 11:30

Viděl bych další využití - cestou autobusem na výlety, cesty autem k moři, prostě na každou delší cestu, a napadlo by mě toho víc :) Každopádně by to mělo umět přehrávat AVI, XviD a podobně, jinak by mě to bylo na nic.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reneeee 12. 12. 2005 08:22

JirkaJirka píše:Kolik to zabere? Jeden díl../quote]


Něco kolem 40 MB. Mám kartu 1 GB takže pohoda...
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaJirka 13. 12. 2005 07:13

Tak nakonec jsem tu TV oželel a vybral jsem: Sigmatek - PDX-1000; přenosný DVD/ DivX; 7"TFT; DivX PRO; sluchátka; autoadapter; brašna; CZ

http://www.elektro4u.cz/index.php?s=7865
JirkaJirka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků