Kamera do auta

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hydrrra 21. 3. 2020 19:14

Tak právě proto, že to je investice na několik let, tak doporučuji přitlačit na cca 5-6 tisíc, tam už by se něco vybrat dalo. Optimum tak 9-10 tisíc, výš už bych nešel, tam už to nedává moc smysl...jak často v životě bouráte, že?
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 21. 3. 2020 22:01

https://www.ebay.com/itm/Mobius-Maxi-Le ... SwnM1bZ~nD
nebo menší levnější
https://www.ebay.com/itm/Mobius-Mini-B- ... SwldRaO3gC
výborné kamery s velmi širokými možnostmi nastavení, používám je jak v autě, tak moto, stojí okolo 1500 - 2000 kč, prodejce je ověřený..
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod polda 21. 3. 2020 22:07

Cokoli od Viofo 118 C2 až po 129pro ,chybu neuděláš s žádnou ,prodej v čr i z číny,záleží kolik chceš utratit.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 10. 4. 2020 09:59

U těch levnějších kamer bude obrat trpět hlavně v noci. To pak obraz je výrazně horší. Já používám kameru od truecam.
Cadoerien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 4. 2020 03:14

A co takhle nějakou apku do mobilu? třeba dash cam travel? jen mobil hodíš do stojánku...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 12. 4. 2020 08:51

Mna by zaujimalo kolki z tych co maju predrazene kamery dokazu v noci a protisvetle identifikovat napr. EČ vozidla?
Ja som si totizto vzdy myslel, ze kamera mi ma sluzit ako podruzny dokaz v pripade, ze nie som vinnik dopravnej nehody ja sam a vinnik to zahra na nevinneho....
Inak pre mna kamera v aute nema opodstatnenie.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cadoerien 17. 4. 2020 09:25

Aplikaci do mobilu jsme zkoušel a moc mi nevyhovovala. Jinak kamera slouží jako důkaz. Pořád beru, že je lepší mít aspoň něco než nic. I když kamera může někdy být spíš nevýhodou když třeba vy jedete rychleji.
Cadoerien
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků