Nejkvalitnější IPTV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 3. 1. 2023 13:28

ja mám teraz na skúšku Sweet.tv a je to neporovnateľne lepšia kvalita oproti MagioTelekom cez optiku
https://www.satelitnatv.sk/2022/09/na-s ... -sweet-tv/
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepe 66 3. 1. 2023 14:51

Zde je nějaké porovnání https://tech.hn.cz/c7-67153140-15g4sg-4e0a751a419f56e
Osobně mám O2TV a jedu to na Sony Google TV, Samsung Tizenu a boxu Tesla XA400. Všude mi to běží bez zásadních problémů.
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod Petrlos 4. 1. 2023 09:44

Mam o2tv, sledovani tv a dbvt, MS ve fotbale melo pres antenu nejlepsi obraz, na iptv bylo vse takovy trochu mazly, ale treba ted hokej MS 20 je stejna kvalita jak iptv tak dbvt. Jinak nejlepsi obraz pres iptv ma o2 tv a sledovani tv, t mobile je horsi, treba pres jejich net to bude lepsi, nevim, treba ma nekdo zkušenost.
Petrlos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 4. 1. 2023 12:27

Záleží jak kdo je dodavatel signálu a jak přetížené jsou servery jak jeho tak poté i distributora u nichž bývají i rozdíly podle umístění v republice. Momentálně je u nás super O2 ale to se zlepšilo až za Covidu, dřív to byl děs.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Off123 20. 2. 2023 13:17

Andy Kraus píše:ja mám teraz na skúšku Sweet.tv a je to neporovnateľne lepšia kvalita oproti MagioTelekom cez optiku
https://www.satelitnatv.sk/2022/09/na-s ... -sweet-tv/

¨
Zdravím, díky za tip, mohu potvrdit, že kvalita obrazu je lepší něž t-mobile tv go a navíc je obraz plynulý. Ve vedlejším vláknu o TCL65C835, jsem řešil, že se v aplikaci t-mobile (ale i ostatních) obraz škube.

Jediné co aplikace nemá dotažené je tedy EPG a seznam nahraných pořadů v archivu je také podivný, ale preferuji plynulost obrazu.
Off123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 20. 2. 2023 14:31

dal som sťažnosť na kvalitu služby Magio Go a div sa svete teraz mám kvalitu obrazu na Magio rovnakú ak nie lepšiu ako Sweet,trvalo im to cca 3dni a za tie mi nebudú účtovať službu
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 6. 3. 2023 14:29

Trochu oživím dané téma.
Stal jsem se majitelem nové TCL 65C835 a k nákupu dostal i Sledovaní TV na 6 měsíců zdarma. Zároveň mám i sat. vysílání Skylink i se Skylink Live TV a chtěl jsem vyzkoušet i Sweet TV.
Subjektivně pro mé oči je z IPTV nejlepší obraz Sledování TV na stejné úrovni i Skylink.
Sweet TV se mi zdá asi nejméně koukatelná.
Sledoval jsem přibližný datový tok, u prvních dvou providerů to lítá až na 30 MB/s, připadá mi to, jakoby lítaly jednotlivé pakety u Sweet TV to nebylo tak zjevné. Datový tok mi přišel u všech srovnatelný, žádné významné rozdíly jsem nepozoroval, proto si myslím, že kvalita bude souviset s použitým kodekem. Možná by se k tomu mohl někdo zběhlejší vyjádřit.
U Sweet TV mi zcela vyhovuje paleta nabízených programů a živý náhled, bohužel zde není žádné celkové EPG a info o pořadech. Hodně koukám na pořady o vaření, takže Food Network, Paprika atd. V akci mají předplatné 125 Kč/měsíc na rok...
U Sledování TV mi moc nevyhovuje ani appka ani skladba programů. Ale mám ho na 6 měsíců zadarmo... A ted babo raď....
Honor 20 Pro
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod jito 6. 3. 2023 15:18

Když pominu omyl B a b , tak se mi zdá 30Mb nějak podezřele hodně.
Při takové rychlosti se streamují 4K programy. U FHD programu by musel být perfektní obraz.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 6. 3. 2023 16:54

Tady jsou screeny z WiFi sítě. Jinak to změřit neumím. Sledování TV.
Přílohy
Screenshot_20230306_165055.jpg
Screenshot_20230306_165138.jpg
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod jito 6. 3. 2023 18:07

V tom případě asi používají kodek H264 - ten "žere" víc.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tielk100 6. 3. 2023 21:08

To je nějaká blbost sweet.tv bere v průměru kolem 4 Mbitu a tmobile tv má kolem 6Mbitu oba ve FHD.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod kuki19 2. 10. 2023 20:41

Andy Kraus píše:ja mám teraz na skúšku Sweet.tv a je to neporovnateľne lepšia kvalita oproti MagioTelekom cez optiku
https://www.satelitnatv.sk/2022/09/na-s ... -sweet-tv/

tiež skúčam Sweet.tv, ale skôr to blbne, ako ide. seká, opakovane sa prehráva pár sekundová slučka, problémy s pretáčaním programu... zaujímavé, že zo začiatku to išlo super. a podobný problém mal aj kamarát. no a čo sa týka telekomu, sódruzi u mna skončili, ked nahradili boxy s hdd claudom. takto dodr.... službu nedokáže bárs kto.... :-D :-D :-D

-- 2. 10. 2023 21:48 --

Pepe 66 píše:... a boxu Tesla XA400. Všude mi to běží bez zásadních problémů.

dokáže tento box nahrávať z IPTV? hladám niečo, čo mi dokáže nahrávať seriály.
kuki19
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků