Nejjednodušší cesta je asi tahle:
Jestli jde teď z antény dostatečně silný signál pro 1 TV, není ho třeba vůbec zesilovat nějakým vloženým zesilovačem (dříve se doporučovalo dát v tom případě zesilovač přímo do antény, ale kdo tam má lézt, když odejde?

).
Rozbočení se vždy provede aktivním rozbočovačem, který a) nahradí ztráty při rozbočení a b) nahradí útlum účastnické zásuvky. Podle toho je třeba vybrat zesílení těch rozbočovačů.
Pro 6 zásuvek bych použil buď 5x dvoucestný (cca 1.500 Kč) nebo 1x dvoucestný a 2x třícestný (cca 1.200 Kč). Taky lze použít 1x osmicestný (nevím, jestli se dělá šesticestný).
To je asi nejjednodušší a nejlevnější řešení, se kterým lze dosáhnout bezproblémového výsledku
bez měřáků. Protože když například širokopásmově zesílím hned za anténou a pak použiju pasivní rozbočovače, může se snadno stát, že signál bude "přebuzený" a to je špatně, hlavně při DVB-T. A když nemám čím měřit, bude mě to stát zbytečně hromadu času a peněz.
Co se antény týče, závisí na příjmových podmínkách - někam se hodí "síto", ale někam, kde je spíše nehomogenní pole, se nehodí vůbec. Na jistotu je vždy nějaké Yagina nebo něco od ní odvozeného, ale na dálku se dá těžko radit, jaká... Ale s tou Colorkou bys neměl udělat chybu.
EDIT: Jen pro pořádek, taky existují průchzí účastnické zásuvky, ale ty se raději nedoporučují. Jejich místo je snad jedině tehdy, když se po čase rozhodneš, že chceš ještě 7. TV, a rozvody už jsou hotové.