tyle="width:183px; float:left; text-align:center; margin: 3px;font-size:13px">Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', 'reklama19_webu_cz2' => '
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745104005, 'reklama19_webu_cz4' => 1713571774, 'reklama19_webu_cz8' => 1713571610, 'reklama19_webu_cz6' => 1713571612, 'reklama19_webu_cz5' => 1713571788, 'reklama19_webu_cz7' => 1713571726, 'reklama19_webu_cz10' => 1713571753, 'reklama19_webu_cz3' => 1713571724, 'reklama19_webu_cz2' => 1713571758, ) ?> Dvb-t tuner do USB a fungování přes Upc na Dvb-t 2 - AVmania.cz

Dvb-t tuner do USB a fungování přes Upc na Dvb-t 2

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 5. 9. 2019 11:56

Mám k internetu od upc základní programy které si pouštím na notebooku přes Dvb-t tuner do USB a kabel z něho mám danej do té jejich zásuvky k anténě. Bude mi to fungovat až se přejde na to T2 nebo si budu muset koupit novej tuner nebo set top box? V bytě mám totiž 2 zásuvky do které se strká kabel na anténu - jedna je obyčejná a druhá je právě ta přímo od upc, takže jestli to upc nemá nějak pošéfovaný že to půjde i tak. Vím že matka má telku čistě jen na anténu (bez upc) a musela si koupit set top box. Dík
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 5. 9. 2019 12:38

Zkus vytáhnout druhý anténní vstup (nech jen ten od UPC) a uvidíš, co to udělá ....

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/slu ... tv/dvb-t2/

Tady máš odpovědi...
rejca
Junior

Odeslat příspěvekod jito 5. 9. 2019 14:06

Pokud vím,tak UPC nechystá distribuci signálu DVB-T2.
Budou tedy T2 převádět na T.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 5. 9. 2019 14:42

Rejca : však já to mám do toho vstupu od upc ale nevěděl jsem co to bude dělat až klasický Dvb-t zruší a bude jen ta dvojka, jestli to půjde nebo ne.

Jito : díky, tak jsem v klidu a nebudu muset nic řešit. Ono se totiž rozhoduju jestli si mám koupit k počítači pořádnej monitor + tuner a nebo T2 televizi, kterou bych připojoval ke kompu kvůli občasnému hraní her, což je ale prý ne moc dobrý řešení a hlavně drahý any se to vyrovnalo klasickému monitoru za menší cenu.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod artam 5. 9. 2019 17:26

Topes píše:...ale nevěděl jsem co to bude dělat až klasický Dvb-t zruší a bude jen ta dvojka, jestli to půjde nebo ne.

Zbytočne chytáš paniku. ;-) Na DVB-T2 sa prechádza len pri vysielaní VZDUCHOM, pretože je potreba vyčistiť 700 MHz pásmo, kde sa nasťahujú mobilné dátové služby.

V kábli sa nič také nedeje, tam beží všetko po starom.
A keby si sa aj čírou náhodou zmenilo, tak ti nič nebráni kúpiť si nový USB tuner s DVB-T2, na Ali to stojí od cca 15 dolárov.
artam
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků