kuki tv - televize koupená v zahraničí

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kazatop 17. 7. 2022 15:53

ahoj,omlouvám se, jestli jsem ve špatné kategoii, váhal jsem mezi TV a IPTV.
Přestěhoval jsem se do Itálie a budu si kupovat novou tv. Nemám žádné zvláštní nároky, bude to klasika mainstream, 65-75, 4k, letošní nebo loňský model. Jde mi o to, aby na televizi bylo možno provozovat kuki.tv
Vím, že v česku to jde v podstatě na každé, asi to je na základě nějaké národní dohody. Každopádně včera jsem byl v obchodě s elektronikou, prodavač samozřejmě nevěděl,(což mě nepřekvapilo), nicméně protože ty televize v obchodě nemají připojené na net, tak mi nebyl schopen ukázat, jestli každá ta jednotlivá tv aplikaci kuki má nebo nemá, jestli se dá doinstalovat na každou atd. a jeho rada byla at zavolám na helpdesky příslušných výrobců. Což samozřejmě moje italština zatím nezvládne.
Můj dotaz na vás odborníky proto zní, může být kuki nainstalovná na každé tv typu samsung(tizen), lg (webos) android koupené i jinde v evropě? Nejvíc pravděpodobný mi z toho vychází ten android, ale jsou stejné aplikace dostupné v čr také dostupné i jinde? Jako mám případně starou čínskou krabičku k televizi, na které kuki nainstalovaná je, ale když už budu kupovat novou tv, chtěl bych to mít rovnou v základu. Grazie mille.
kazatop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 7. 2022 16:03

https://www.kuki.cz/zarizeni
Jde o to, asi budeš muset TV nastavit na místo instalace v ČR.
Pokud ano, tak zase nepůjdou nainstalovat místní-italské apky.
Na Androidu by to mělo být jedno.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 17. 7. 2022 16:14

Kuki tv funguje v rámci EU,neviem ale či ti ju ponúkne app store danej tv v Taliansku,možno pomôže zmeniť krajinu v nastaveniach (dá sa to zistiť v obchode)
jíto bol rýchlejší :-)
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 17. 7. 2022 17:09

Může zkusit nahrát apku na flashku a pak ji stáhnout do nové tv
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků