Apple TV 4K 2022

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Teroo 30. 10. 2022 09:07

Zdravím všetkých,

aktuálne používam doma na prehrávanie filmov z usb cez Zidoo Z9S do projektoru.
Na HBO max alebo skylink TV a youtube zase Chromecast Google TV.

Rozmýšľam nad výmenou za Apple TV 4K 2022.
Toto zariadenie dokáže nahradiť tieto moje zariadenia?
Predpokladám, že Skylink TV a HBO max pôjde stiahnuť z ich app store.
Neviem ako je to, ale s prehrávaním filmov z usb. NAS nemám, tak neviem, nemám ani žiadne skúsenosti so značkou apple. Má to nejaký sieťový vstup tak zdieľať USB kľuč cez router?

Ak to, ale nemá byť pokrok ani v kvalite obrazu tak asi to zato nestojí. .

Možno novší model od zidoo ? Ten zas zrejme nenahradí chromecast, ale aspoň posun v prehrávaní filmov, no neviem ako na tom sú novšie modely.
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Odeslat příspěvekod gildintor 30. 10. 2022 17:37

Ahoj,
Vlastním dlouho starší verzi Apple TV 4K. Zkusím odpovědět aspoň z části.
Zařízení je především streamer. Můžeš na něm využívat služby Apple a nebo si nainstalovat appky z Apple Store. Nenarazil jsem na streamovací službu, která by aplikaci neměla. Skylink, YouTube, HBO tam najdeš.
USB přehrávání nepodporuje!
Já občas přehrávám film sdíleny na NAS aplikací PLEX nebo VLC.
Ještě je možnost z jiného Apple zařízení přehrávat video pomocí AirPlay. Z USB na Macu, on-line video z webu, cokoli z iPhonu nebo iPadu. Apple TV je hlavně a především na streamovaný obsah než na ten lokální.
Apple TV má připojení k síti (nová verze má kabelový Ethernet za příplatek). Všechny mají Wi-Fi.
Pokud si na routeru nasdilis flesh disk tak aby byl v síti vidět tak Apple TV bude schopna se na ni připojit pomocí VLC.
gildintor
Junior

Odeslat příspěvekod Teroo 30. 10. 2022 19:02

Ďakujem,

čiže v podstate by to všetko zvládnuť malo, to čo požadujem.
A inak nie je možné aj cez VLC a cez sieť sa napojiť aj na nejaký konkrétny priečinok v PC s windows?
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Odeslat příspěvekod gildintor 31. 10. 2022 13:48

Ano, teoreticky by mohlo. Já mám na NAS nastavené sdílení složky a odtud přehrávám. Může to ale být trochu složitější nastavit.
gildintor
Junior

Odeslat příspěvekod Teroo 31. 10. 2022 17:47

Ďakujem,
počkám teda na predaj Apple tv 2022 a skúsim to tak.
Predpokladám, že obraz a zvuk bude hádam aj lepší ako na staršom zidoo, zároveň systém v Apple zrejme funguje spoľahlivo.
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků