DVD přehráváč do cca 3500Kč

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod includes 24. 4. 2006 13:13

Asi už se to tu někde možná řešilo, ale jaký by jste doporučili DVD přehráváč do 3500Kč? Díky moc...
includes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sCrew 24. 4. 2006 13:39

ja mam treba Professora za 1600,- a jsem spokojenej... mel bys asi specifikovat co od nej ocekavas, protoze v cene do 3500,- jich je az prilis mnoho...
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 4. 2006 14:10

Já bych asi doporučil do třech tisíc tento:
http://www.audioexpert.cz/dvd-prehravac ... r-dv-393-s
Je to značka, podporuje DivX a má podporu českých titulků v DivX :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 4. 2006 14:20

Asi normálka, aby přehrál DVDčka, třeba jak -R, RW apod., prostě asi co nejlepšího by se za tuhle částku dalo pořídit...
includes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 24. 4. 2006 14:51

includes píše:Asi normálka, aby přehrál DVDčka, třeba jak -R, RW apod., prostě asi co nejlepšího by se za tuhle částku dalo pořídit...p/quote]
Tak to jedine Panasonic S52. Kukni na recenze, zaden jiny prehravac nema toliko finkci a nema vybornou podporu ceske diakritiky. plus vse co od nej ocekavas.
http://www.audioexpert.cz/dvd-prehravac ... dvd-s52e-s
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 4. 2006 23:19

hm...vypadá celkem dobře, hlavně že to umí přehrávat co nejvíce druhů DVD a formátů, s tím jsem spokojen :wink:
includes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DVDfil 30. 4. 2006 21:48

1) Dají se přehrávat originální DVD pro různé regiony

2) Zároveň podporuje DivX/XviD a korektní zbrazení titulků

3) Mám pocit, že chystají přístroje s podporou výstupu pro HDTV
DVDfil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hopi 1. 5. 2006 21:42

Já osobně mám H&B DX-3255 a jsem spokojenej. Přehrál mi zatím vše, DVD, DivX, český titulky, jen se trhá obraz pokud má XviD Packet bitstream, ale to se dá odstranit. A stojí kolem 2000 kč.
Nebo hodně chvály jsem četl o přehrávačí Sigmatek XM-400 pro. Přehraje i packet bitstream a má víc možností v nastavení titulků. Stojí kolem 3500 kč.

Kdyžtak http://forum.acomp.cz/
Hopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mp4 2. 5. 2006 09:34

Skus sa pozriet na manta.sk
Mam doma model Prince 15 a som max. spokojny cena cca 2 500Sk
mp4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CAPON 2. 5. 2006 13:42

MÁM TAKY NEW PIONEERA 393 A PARÁDA za ty prachy :wink:
CAPON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 2. 5. 2006 20:15

Hopi mas pravdu. Mam XM-400 a u DivX/XviD neni co resit nejlepsi prehravac u nas. Pokud ale includes chce prehravat jen DVD je pro nej tento prehravac zbytecny a mozna treba u DVD neumi tolik co jina masina special DVD only. Sigmatek samozrejme hraje DVD naprosto standartne ale asi to nebude to prave pro DVD a DTS -fily :)
I kdyz i jim muze vyhovovat. :) Nevyhodou je, ze neni uz celkem dlouho k sehnani v CR.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Junior

Odeslat příspěvekod includes 9. 5. 2006 21:18

2Hopi: Pokud přehrává DivX, tak to jsem rád, to bych taky chtěl aby to uměl a cena je celkem slušná, popřemýšlím :wink: ...díky za radu
includes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coltcha 13. 5. 2006 17:37

doprucuju kiss nebo sigmatek - je to spicka v tyhle oblasti...
coltcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rosiman 18. 5. 2006 12:51

Za cca 1600,- si kup Yamada 6800x, pošlu Ti FW, který do ní naflashuješ a pak budeš překvapen, že si můžeši bez trhání přehrát všechny formáty v DivX s titulkama, vybrat si z 5ti velikosti fontů pro CZ titulky,zabarvení textu a orámování písma v kombinaci 8 barev, zvolit si umístění titulků na ploše a počet znaků až na 3řádky atd. .. . . neexistuje lépe vybavenější přístroj na trhu
rosiman@seznam.cz
rosiman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaufmann 26. 5. 2006 11:11

dobrý je XORO 1500 do 3500se vejde a ještě to má v sobě DVB-T! http://jaky.koli.cz/drkaufmann/index.ph ... nam&kat1=3
Kaufmann
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků