Herni sluchatka do 3000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 8. 2009 21:16

Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premiant 23. 8. 2009 09:29

Saske píše:No.. ja sem se prave koukal na ruzne obchody ale zadny z nich neznam anechci naletet po 3ti.. :(

No pokud to chceš brát najednou, tak asi nejlevnější jsem to našel tady http://www.patro.cz/objects/1074970910.html? , ale hledal jsem jenom v rychlosti, takže to někde může bejt i levnější...
Jinak si zkus projet tenhle thread, je to sice primárně o mobilech, ale ty e-shopy většinou nabízejí komplet elektro. http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 6f3f7fa44d
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 23. 8. 2009 10:12

Tak je pak Alza jistotka ne ? Když pixmanie není výhra a navíc z Francie ...
nositel titulu: OGOznalec no. 1*** (od qwertoma)
SE K550i, Nokia E61, iAudio G3
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 23. 8. 2009 10:39

GiGiDAGia píše:Tak je pak Alza jistotka ne ? Když pixmanie není výhra a navíc z Francie ...

Vis.. ^^ na alze ty sluchatka nemaj ;-] a nemuzu najit zadny obchod kde by je meli skladem za normalni cenu :oops: vsude na objednavku do tydne.. :roll:
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gtbiker 24. 8. 2009 20:56

Zdar, věnuju se progamingu už docela dost dlouho a hraju spoustu her(CS:S,1.6,L4D,LFS,COD4...)
A poměrně dlouhou dobu sem si hledal nové sluchátka na hry...
Jelikož už sem si nevěděl rady a nemohl sem nikde najít sluchátka čistě na hry(vyjma Logitechu-3x fuj a Creativu 4x fuj :) ), tak sem už chtěl investovat do nějakých Sennheiserů.Nakonec sem objevil firmu SteelSeries a důkladně sem prouzkoumal jejich portofilio.Jelikož jejich výrobky používá spoustu multi-klanů(ESUBA...) tak sem se zkontaktoval s pár hráči jež hrají s produkty SteelSeries.Až na jednoho všichni potvrdily že by své zboží v životě nevyměnily.To mě jen utvrdilo v tom že mé příští sluchátka budou právě od nich.Postupně výběr padl mezi model Siberia(který mám právě na hlavě) a 5HV2.Rozhodl nedostatek financí a za 1550kč sem si objednal Siberii.Těšil sem se jako malej Jarda a měl sem proč.Hned první den mi ukázali co je to slovo komfort a pohodlnost(Velké naušníky-schovají celé ucho,pohodlné molitany).Nicméně zvuk nezůstává vůbec pozadu(polouzavřená konstrukce), celé dynamické spektrum je vyrovnané(basy trošku hutnější) výšky tak akorát, středy nevyčnivajcí- neurazí.Když si k tomu přidám velice dlouhý kabel pro pohodlné používání(2,5m) a ovládání hlasitosti přímo u ruky spolu s mikrofonem.Vychází mi z toho produkt, který za mé peníze opravdu stál a nelitoval sem ani chvilku, spíš si jej nemohu vynachválit...
Takže pokud hledáš produkt čistě na hry( na hudbu to moc není, na filmy neurazí) neváhej a zkus Siberii anebo 5HV2(od hráčů sou na ní ještě lepší reference než na Siberii)
Snad ti to trochu pomůže ve výběru.

EDIT// nejvíce hraju CS:S jako ty, a zvuky odkud kde chodí sou slyšet perfektně...
.
Gtbiker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 8. 2009 21:01

:mrgreen:

//vývoj do OT přemístěn na Smetiště
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 26. 8. 2009 11:51

5HV2 na ty jsem koukal O:-) take jsem si o nich hodne zjistil.. ale.. momentalne jsem ochotny tomu obetovat okolo 5000 takze schaim nejake lepsi sluchatka :-) a jelikoz mam i starou zvukovnu tak si musim koupit novou.. :roll: a proto pro me bude lepsi Sennheiser HD 555.. mozna ze i Sennheiser HD 595 je jen o 1000 drazsi.. tak uvidim :-)) prave ja hodne posloucham i hudbu a koukam na filmy.. myslim si ze bude lepsi trosku zainvestovat kdyz si potrpim na kvalite ^^ ale moc diky za tvoji radu.. kdybych chtel usetrit rozhodne bych do tech sluchatek sel :-]
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 26. 8. 2009 12:53

Sennheisery HD 595 si udělej z HD 555 tim že z nich vyndáš lepenku.

Jinak s těmi senny se mi hraje líp, než s bratrovo pseudo 7.1 gaming sluchátkama razor :D
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 8. 2009 12:56

Gtbiker: Taky přemýšlím nad nějakým headsetem primárně na hry. Nejdřív jsem chtěl něco do litru, ale moc mě toho nezaujalo, tak jsem si řekl, že bych mohl připlatit na ty siberie, který jsou všude vychvalovaný. Zajímalo by mě, jestli nejsou moc slyšet v okolí, nerad bych sluchátka, který by hrály jak menší repro:)...Máš zkušenosti i s jinými lepšími headsety, s kterými bys ty siberie mohl porovnat?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 26. 8. 2009 13:30

Konecne jsem nasel obchod kde maj ty sluchatka skladem i kdyz jen jedny posledni :-D zitra mi prijdou i se zvukovkou a mikracem ;-] snad ten mikrac za neco bude stat kdyz stoji 600 :-D
Uz abych to mel vse doma :oops:
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 26. 8. 2009 13:32

USHER47: podivej se na tyhle sluchatka http://www.alza.cz/sluchatka-s-mikrofon ... d68278.htm http://www.alza.cz/sluchatka-s-mikrofon ... d84148.htm myslim si ze s nima budes naprosto spokojeny :)
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 8. 2009 17:15

Saske: Ty už jsou dost drahý, už u těch siberií trochu skřípu zubama:). Navíc se mi na těch siberiích líbí ten natahovací pásek přes hlavu, mám malou palici a z obrázků u těch 5H velikost moc nepoznám. Viděl jsem pár sluchátek podobný konstrukce, který i v základní velikosti vypadaly dost monstrózně. Hlavně podle mnoha ohlasů ty siberie za 5H nijak zvlášť zvukově nezaostávaj.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 27. 8. 2009 17:06

Nemam tedka moc casu :oops: ale.. jsem naprosto spokojeny s tim co jsem si koupil 8-D jak se sluchatkama tak se zvukovkou :) v cs:s tedka slysim na mnohem veci vzdalenost kde kdo chodi s naprostou presnosti.. ^^ a to sem do tedka hral na 5.1 repracich.. sem cempil s awp a najednou slyslim takovej divnej zvuk.. se otocim a slysim jak se zapina lednicka nebo jak nademnou litaj ptacci.. :-D o tom sem si predtim mohl necha zdat.. ;-) zkousel sem s tim poslouchat hudbu.. a take jsem nebyl sklamany :-) jelikoz posloucham prevazne hardstyl/trance tak sem si myslel ze ty slucahtka nebudou zvladat mohutne basy tak jak jsem zvyklej z repraku ale opak byl pravdou :-) u zvukovky se mi libi 3 druhy modu O:-) filmy/hudba/hry pokud se nepletu.. :oops: bohuzel ja se v tom az tak nevyznam abych si to vse mohl nastavit co nejlepe ale i tak jsem s tim spokojeny :-)
stejne moje amaterske zazitky nikoho nezajmaj tak pokracovat nebudu :-D ani cas uz nemam.. ;-)
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 27. 8. 2009 17:22

ale zajímaj, jen si je uprav a nech je rozehrat zacnou hrat líp ;-]
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 27. 8. 2009 18:14

bubaak píše:ale zajímaj, jen si je uprav a nech je rozehrat zacnou hrat líp ;-]


Ne-e upravovat si je nebudu :-) radeji chci mit zaruku kdyby neco.. jo a dela mi problemi se zbait takoveho problemu v cs:s.. vsechny zvuky jako je strelba chozeni a tak.. (ne hudba) nejak divne sumi :-| je to jen u cs:s a nevim jak se toho zbavit.. vsechno tam zni tak nerealne.. :nenapadne
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků