Herni sluchatka do 3000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 27. 8. 2009 18:28

mas nastaveny zvuk ne 5.1 ale 2.0/speakers ? Popřípadě zkusit přeinstalovat zvukovku a vynulovat všechny EQ a podobný blbosti
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 27. 8. 2009 18:48

Saske bral jsi ty Senny HD555? :) Jinak modu se neboj, pečeť tam neni, a mod je jednoduchej úkon,zvládnul jsme to i já s obouma rukama levýma. záruku neztratíš.


Jinak k tomu šumění - Myslim že v CS:S v nastavení zvuku by mělo bejt něco jako dolby atd, tak to zkus vystřídat, měl jsem taky ten samej problém ve Warcraftu 3 a změnil jsem zvuk z miles emulated na dolby a už to zmizelo.
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 27. 8. 2009 20:17

Jj mam HD 555 ^^ i tu zvukovku a mikrac jak jsemt ady posilal odkazy :-) sluchatka mam z 123shop.cz a zvukovku a mikrac od alza.cz :-) objednal sem si to vse pred 15:00 takze mi to stihli jeste ten den odeslat a druhy den do 12:00 jsem to mel doma pres PPL :oops:
Zvuk mam vsude nastaveny na sluchatka jak mi bylo doporuceno.. daval sem ten test ktery je v ovladacich a prostorovej zvuk a vse funguje jak ma.. ;-) a zvukovku jsem dneska dal do pc a nainstaloval programy na to a nastavil sem si to tak jak bylo napsane v prilozenem navodu :-) mozna to bude tim.. protoze cs:s nepodporuje prostorovej zvuk proste nic.. jedine co se tam da anstavit tak kvalita zvuku: mala/stredni/velka.. tod vse :-| jo a samozrejme jake mam repraky / sluchatka.. nic vic :hm a take nevim kde zvysit hlasitost mikrofonu :roll: at sem hledal kde sem hledal nic se nezmenilo v hlasitosti :nenapadne
No s tim vylepsenim.. pokud je to tak zaruku neztratim tak to tu cernou vec odstranim :-)) ale az v pondeli.. driv cas nebude :pozor
ach jo.. hraju pomalo jen cs:s a jen v te hre to blbne :roll:
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 8. 9. 2009 18:41

Dneska jsem koupil ty Siberie v krásným červeným provedení.
Obrázek

Pár dojmů:

Co se konstrukce týče, jsem dost spokojen. Mušle jsou opravdu velké, takže nemusíte mít strach, že by se vám tam nevešly uši (jak si mnozí stěžují třeba u Creative Fatal1ty headsetu). Ten horní pásek je vyroben pravděpodobně z nějaký imitace kůže a na spodní straně má vrstvu z měkký textilie. Je uchycen na čtyřech tenkých ocelových lankách (pravděpodobně). Ty sluchadla jsou poměrně pohodlný, řekl bych, že musí padnout téměř každému, neboť pozice toho pásku se přizpůsobuje velikosti hlavy. Kdyžtak pak nafotím, jak to funguje. Ty pružný vrchní dráty jsou pravděpodobně kovový a potažený jakousi bužírkou.

Kabely jsou dost dlouhé, celý headset funguje jako taková skládačka ze tří částí (sluchátka, kabel včetně regulace hlasitosti a kabel s mikrofonem). Mikrofon se dá připnout buď ke kabelu sluchátek, na oblečení, nebo třeba na monitor (dokonce je dodáván přilepovací úchyt na monitor). Je dost citlivej a pokud ho máte připnutej na kabelu, pokaždý zachrastí při sebemenším dotyku. Proto doporučuji ho dát někam, kde se nebude moc hejbat.

Co se zvuku týče, musím předeslat jednu věc. Nejsem žádný náročný posluchač a nemám srovnání s žádnými lepšími sluchátky, proto moje zhodnocení neberte nijak vážně. První dojmy jsou pozitivní, hudba zní živě a plně. Je tam možná trochu víc basů, než by bylo zdrávo, ale to je možná tím, že mi odešly bedničky a poslední dobou jsem poslouchal jen na rozpadajícím se starým noname headsetu, kterej neměl basy snad vůbec:). Navíc se to dá samozřejmě poštelovat v ekvalizéru. Sluchátka jsou otevřený (či polootevřený, ví bůh...každopádně nejsou uzavřený) a proto jsou trochu slyšet navenek a pokud je s vámi někdo v místnosti, může ho to rušit.

Večer je vyzkouším ještě v nějakejch hrách a zejtra postnu dojmy, společně s několika vlastníma fotkama.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 9. 2009 16:59

Tak pokračování + fotky.

Herní dojmy jsou vynikající. Slyším teď spoustu věcí, který jsem předtím neslyšel, lokalizace polohy a vzdálenosti taky funguje. U hudby ten přebytek basů byl asi jen nezvyk, po pár hodinách poslouchání všeho možnýho mi to ani nepřijde. Navíc ty basy nejsou nijak nepříjemný, připadaj mi celkem prokreslený a poslouchatelný (opět zdůrazňuji, že je to pohled laika).

Pár fotek:
delší příspěvek:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na těch chlupatejch náušnících se trochu zachytává bordel, zejména prach a vlasy.
Obrázek

...stejně tak i na spodní straně pásku přes hlavu.
Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 10. 9. 2009 17:06

Konstrukce mostu á la AKG. Zajímavé.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 10. 9. 2009 22:02

Všiml jste si někdo těhle sluchátek, který mají na každý straně 4 měniče?

To ale není jak u Triple fi na basy středy a výšky, tady to je přední, zadní a centrální měnič na prostorovej zvuk, a potom basovej, aby to pořádně dunělo :)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49246

Slyšel to někdo?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 11. 9. 2009 08:32

Uzavřený, s 5.1 zvukem :-) , za 2500,- , se svítícíma mušlema a navíc s něčím jako integrovanou zvukovkou ve sluchátkách. To opravdu slyšet nechci, na to se mám moc rád :-D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 11. 9. 2009 09:22

Tie cervene Siberie su hnusne. To uz nemali vo fabrike viac cervenu???
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 11. 9. 2009 10:22

Tak nechtěl jsem být první, ale ta červená se mi taky nezdá(a to mám červenou hrozně rád, Ety i cowona mám taky v červený).

Jinak ten hlavový most fakt napodobuje akg, ale akg maj ten pás pevně přidělanej k těm ,,kolejnicím" tady mi přijde, že se ti to bude pohybovat na hlavě.


Koč: Jojo, svítící sluchátka jsou super, skoro stejně jak svítící jabko na zadní straně iphonu 3GS. Mě by fakt zajímalo, jak na tom budou s lokalizací zvuku, ejstli se třeba dokážou vyrovnat aspoň Sennům hd 485.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 11. 9. 2009 10:37

Bína píše:Tak nechtěl jsem být první, ...
No ja som uz raz taky - svoj nazor prezentujem, aj ked sa niekomu nemusi pacit :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 11:00

Však do toho, mě to neuráží. :-D Mně se ta červená líbí...ono je to lehce tmavší než na těch fotkách, musel jsem na ně pustit sluníčko, abych je mohl ostře vyfotit (nemám zrcadlovku a kompakt chce v interiérech dost světla).

Bína: Ten pás je pohyblivej, neboť lanka se vytahují podle velikosti hlavy, ale když už je máš na hlavě, tak jsou v klidu a necítím, že by se samy povolovaly či tak něco.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 11. 9. 2009 11:03

USER47 --> V ziadnom pripade by som ta nechcel urazat. Mne sa jednoducho nepacia. To je vsetko :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 11:06

Však taky říkám, že mi to žíly netrhá:). Byla to reakce na:
"svoj nazor prezentujem, aj ked sa niekomu nemusi pacit"
:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků