https://www.mobilmania.cz/clanky/vyroci-vstupu-druheho-operatora-na-cesky-trh-ohlasil-se-jako-t-mobil-pozdeji-fungoval-jako-paegas/sc-3-a-1359765/default.aspx" style="text-decoration:none!important;">Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
', 'reklama19_webu_cz5' => false, 'reklama19_webu_cz4' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743165080, 'reklama19_webu_cz8' => 1711632684, 'reklama19_webu_cz2' => 1711632687, 'reklama19_webu_cz3' => 1711632690, 'reklama19_webu_cz5' => 1711632694, 'reklama19_webu_cz4' => 1711632698, ) ?> Výběr hi-end in-ear sluchátek - AVmania.cz

Výběr hi-end in-ear sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod flatliners 26. 3. 2023 07:09

Empire Ears připravují novou vlajkovou loď:

Empire Ears Raven:

12 Driver Quadbrid
Dual W9+ (with some minor internal tweaks)
Five Balanced Armatures
Four Electrostatics
W10 Bone Conductor

Price: Slightly above Odin
ETA: Late May/June
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 3. 2023 17:37

flatliners:
Tak to bude pěkně drahý krkavec. :D
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 3. 2023 20:35

Tak Noble Kublai Khan už mám objednané za 2.340,- EUR. :-)
Bohužel "time of delivery" je 21 dní, takže si na ně ještě počkám.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 26. 3. 2023 20:42

To sa ti objednáva, keď si teraz získal toľko cashu z predaja 1/2 UM Mest ;-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 26. 3. 2023 20:43

Takže nakonec od Poláků? Paráda, sem zvědav na dojmy. A hlavně jestli to bude konečná. Tohle vlákno nesmí zemřít :D
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 3. 2023 21:38

flatliners:
Ano, od Poláků zde: https://www.audiomagic.eu/en/headphones ... ublai-khan

Myslím, že po vybalení nebudou hrát Kublai Khan zcela košer, neboť budou potřebovat několik desítek až stovek
hodin zahoření (kvůli DD).
U12t hrály výborně hned po vybalení z krabice, neboť mají full BA drivers.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ulverr 27. 3. 2023 11:40

Pokud je tu nějaký milovník subbasu, který by měl zájem o Fir Audio Krypton5, napište mi SZ. Jejich majitel zvažuje prodej. Bohužel mi to řekl až takhle na poslední chvíli - zítra, max. pozítří mu je posílám zpět. Ten bas je fakt masáž :D
ulverr
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 27. 3. 2023 17:25

ulverr:
Zajímal by mě rozdíl (ve zvuku) mezi Fir Audio Krypton 5 vs Fir Audio M5. :-)
Cenový rozdíl mezi nimi moc velký není (3.000,- a 2.799,- USD).
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ulverr 27. 3. 2023 18:59

M5 je bývalá vlajková loď (ale stále v nabídce), nemá kinetic bass, ladění je vyrovnanější, trochu teplejší, dobré i pro dlouhý poslech. Bas je velký a úderný, dle mého stále jeden z nejlepších v inearech, zvuk je bohatý, dostatečně detailní, rozhodně ne neutrální. Soundstage kousek nad průměrem. M5 je dost tolerantní ke všem žánrům a nahrávkám.
Bas Kr5 je hlavně o subbasu, který je monstrózní. Ladění je spíše do V, zvuk srší energii, je ještě mohutnější a detailnější, velmi široká scéna.
V některých žánrech Kr5 excelují, jindy to je pro mne "až moc". Hodně uživatelů na to má samozřejmě jiný názor a preferují u Kr5 nebo Xe6 právě ty vlastnosti, které já ne vždy dávám. Sleduješ head-fi, tak určitě víš, jaký hype už přes rok zažívají tyto modely v zahraničí. Chápu proč, ale dle mého hlavně u uživatelů, kteří mají více párů top inearů, hledají různorodé ladění a vybírají si pak podle nálady nebo žánru, ve kterém dané ineary vynikají.
Zpracování a technologie Fir audio jsou opravdu špičkové, mušle pevné a odolné. Sluchátka nejsou ani náročná na krmení. Jsou jen pro mé uši lehce kontroverzní a nevnímají je jako all roundery, jakými jsou např. M5.
M5 mám ale v custom verzi, pravděpodobně to lehce zkresluje mé srovnání s univerzální verzí Kr5 a vlastně i M5.
ulverr
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 27. 3. 2023 21:29

ulverr píše:Pokud je tu nějaký milovník subbasu, který by měl zájem o Fir Audio Krypton5, napište mi SZ. Jejich majitel zvažuje prodej. Bohužel mi to řekl až takhle na poslední chvíli - zítra, max. pozítří mu je posílám zpět. Ten bas je fakt masáž :D


Zkus ty Fir Audio Krypton5 zde nabídnout v bazaru.
Nedávno se zde prodávaly Fir Audio M5 (universal) a zmizely jak pára nad hrncem. :D
Nějaký basshead se tu jistě najde. :roll:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ulverr 27. 3. 2023 21:45

M5 tu totiž byly za velmi dobrou cenu. Kr5 nejsou moje, měl jsem je půjčené, protože jsem zvažoval jejich koupi. Nakonec jsem objednal jiné IEM a Kr5 zítra vracím. Majitel je v zahraničí určitě prodá rychleji.
René, jaký je u nových Kublai Khan vlastně kabel? Noble audio nebo nějaká kooperace značek?
ulverr
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 27. 3. 2023 22:06

Kublai Khan má origo vlastní Noble (8-žilkový) kabel, který se dodává také k Noble Sultan.
Jedná se o 1,2m 8-žilový OCC drát v celo-černém PVC plášti.
Dá se koupit i samostatně (s 3,5mm jackem za 199,- a s 2,5mm balanced jackem za 220,- USD).

Tento: https://nobleaudio.com/products/8core35 ... 9257407697

Dokonce je ho možné koupit i s lightning (pro jablíčkáře) či USB-C pro novější mobily, které už nemají klasický vstup na jack. :-)
Myslím, že Mr. flatliners by si podobný kabel s USB-C měl pořídit ke svému MT Samsung Galaxy S23 Ultra a Empire Ears Odin. :-)

Nepochybně XLR 8 GRAPHENE za 1.700,- USD by byl lepší. :D
Bohužel nejsem bohatý jako Mr. Babiš, takže si budu muset vystačit s tím původním. :D

Zde: https://nobleaudio.com/collections/acce ... 8-graphene
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 27. 3. 2023 22:28

Mr. flatliners by tím ale přišel o tu svobodu, která je pro něj vším :D
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 27. 3. 2023 22:37

flatliners:
Audiofil nedbá na svobodu, ale na maximální kvalitu zvuku. :D

-- 27. 3. 2023 22:46 --

Přiznám se, že jsem také zvažoval zda nekoupit k U12t níže uvedený zkrácený kabel
a připojit ho k bluetooth receiveru (s DACem) a k noťasu v práci. :-)
Nevím ale zda by k U12t seděl (má divné kulaté 2-pinové konektory).

Zde: https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... ack-3-5-mm

Škoda, že 64 Audio nedělá zkrácené kabely. :-\
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ulverr 27. 3. 2023 22:52

Možná bys byl překvapený, jak dobře Odin dokáže zahrát i z mobilu. S kvalitnějším zdrojem samozřejmě ještě jeho kvalita zvuku roste, ale pokud nechceš zrovna nosit venku nějakou "cihlu", Odin + mobil strčí do kapsy kupu inearů s dapem.
ulverr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků