Bose Quietcomfort Eerbuds II

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr7777777 29. 12. 2022 15:48

Zdravím, pořídil jsem si tyto špunty, jsem s nimi velmi spokojený. Mám jedinou výhradu, jemně šumí - bez ohledu na režim. Nevím, jestli je to vlastnost nebo vadný výrobek. Máte s tím někdo zkušenost?
Petr7777777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin_Vanek 29. 12. 2022 16:54

Zdravím bose jsem neměl ale je možné že šum může být na straně zdroje. zkusil bych to s jiným zdrojem.
Martin_Vanek
Junior

Odeslat příspěvekod Petr7777777 29. 12. 2022 18:52

Bohužel ne, to jsem zkoušel, na zdroji nezáleží. Asi tedy elektronika (true wireless, ANC). Pokud by to byla závada, řešil bych to samozřejmě. Ale jestli je to vlastnost výrobku, stejně si je nechám. Ostatní sluchátka, co jsem měl doma, i když nebyly nejlevnější, šly hned do koše :-)
Petr7777777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 17. 2. 2023 18:35

Kdepak zdroj nebo vadný kus. Řeším stejný problém (a podle některých ohlasů po internetech nebudu zdaleka sám).

Ale je mi to divné, protože v žádné recenzi tohle nikdo vysloveně nezmiňoval. Popravdě, docela mě to štve. Protože když jsem doma v tichu, tak jsou mi příjemnější čínské špunty za šestinu ceny, které mají také funkční ANC (byť s výrazně nižší účinností), ale bez šumu a i tak jej lze vypnout.
(neříkám, že tyhle špunty od Bose nejsou dobré, ale při té ceně bych nečekal takové kompromisy).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků