Uživatelé, kterým bylo uděleno negativní hodnocení

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 23. 9. 2021 19:29

Uživateli ladik1983 udělen trest „Trvalý BAN“. Po předchozím mírnějším trestu zaslal zcela zbytečně vulgární vzkaz, který jasně naznačuje jeho neochotu fungovat bez urážek a vulgarity, v souladu s pravidly a slušností.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2021 19:14

MgX píše:
MgX píše:Uživateli NOWOCAYN_2 bylo po dříve uděleném trestu - „Poslední varování“, nastaveno tzv. schvalování příspěvků. Trest je navýšen pro opětovný zbytečný příspěvek (OT) s obsahem, který lze vnímat, jako formu drobné urážky/posměšku.

Uživatel na fórum dál může přispívat, jen jeho příspěvky musí před zveřejněním odsouhlasit člen skupiny moderátorů.

Trest se uděluje na časově neurčitou dobu.

Vzhledem k dříve uděleným trestům, a protože uživatel dlouhodobě a opakovaně porušuje pravidla fóra minimálně tím, že zakládá neustále nové a nové profily, byl udělen trest Trvalý BAN. Zbylé účty byly zrušeny.

Uživateli byl podmíněně snížen trest na mírnější. Bohužel došlo k tomu, že v jednom z příspěvků odeslal odkaz na warez. Z tohoto důvodu se definitivně obnovuje trest plný - Trvalý BAN. Kdo si neváží nadstandardní vstřícnosti, nemá zde co dělat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 1. 2024 18:06

Uživateli s nickem rxrx byl udělen trest Poslední varování s aktivním schvalováním příspěvků. Uživatel dál může na fóru přispívat, avšak jeho příspěvky budou muset být nejdříve schváleny moderátorem/administrátorem.

Uživatel evidentně cíleným způsobem uvádí na fóru významně zavádějící údaje, kdy jeho styl konfrontačního sdělení, má tendenci vyvolávat zbytečné šarvátky.
Navíc, po té, co mu byl smazán odkaz, tak namísto, aby prostudoval pravidla a chápal, proč k výmazu došlo, tak zmíněný link uvádí ve vlákně pod článkem na webu.

Je třeba si uvědomit, že prostor fóra je sice s povoleným přístupem veřejnosti, nicméně se stále jedná o prostor soukromý.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků