Bezdovodne editovanie postov na fore

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 11. 10. 2012 15:22

Ziadam vedenie fora, aby mi bezdovodne needitovalo moje posty, ktore su k teme a maju pomoct clenom fora - vid konkretne tu viewtopic.php?p=9102759#p9102759

Ak vedeniu fora vadi moj styl prispievania a linkovania odkazov von - upravte s tym suvisiace pravidla tohoto fora. V opacnom pripade to povazujem za cenzuru a zbytocnu buzeraciu.

Dakujem za pochopenie.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 15:35

Tak sem kua zeves to co bolo povodne v tom prispevku.
Tazko sa da k tomu zaujat daky postoj ak nevieme o co ide.
Alebo mienis robit rošády medzi topic?
Zalozis temu o tvojom "srdcabôle" a nik nevie o com to vlastne bolo.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 10. 2012 15:41

kazdy ma obcas svoj "tazky den" kedy ho nieco vytoci...to poznam.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 15:46

Tento splín som mal aj ja a co mi to pomohlo?
Ostal som za .uja a skoncilo to na tom .ze moderator je tu od toho aby to korigoval a ak je on presvedceny o tom ,ze to co tam bolo nebolo košer tak to jednoducho posle do Trash.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 10. 2012 16:39

Přestaňte prosím používat zkracování odkazů. Není to nutné, fórum s odkazy přijatelně dobře pracuje samo. K tomu je hned vidět, kam odkaz vede, což je hlavním důvodem toho, proč zkracování přestáváme tolerovat.

Je pravděpodobné, že se to časem dostane i do pravidel, zatím prosím toto rozhodnutí vedení fóra respektujte.

Děkuji
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 10. 2012 16:40

Bezdůvodná editace to nebyla. Odarovi bylo administrací fóra jasně dáno na vědomí, aby na fóru nepoužíval zkrácené "googlovské" linky, ze kterých není na první pohled zřejmé KAM po kliknutí uživatele fóra přesměrují - A TO BEZ OHLEDU NA SKUTEČNÝ OBSAH LINKU. Důvodem je, že samotný zdrojový kód fóra už takové zkracování dělá sám (tuto funkci zdrojáku aktivuje kombinace znaků "http" nebo "www" na začátku každé adresy) a přitom ponechává v textu dostatečně obsažný počátek i konec původního linku, aby zůstal zřejmý směr, kterým link odkazuje = NENÍ TEDY ŽÁDOUCÍ ZDE NA FÓRU POUŽÍVAT GOOGLOVSKÉ TVARY. Nejde tedy o cenzuru, jde pouze o preventivní opatření, které má znemožnit právě ony nežádoucí linky, které by takto bylo díky "googlovskému zkracování" daleko jednodušeji možné "schovat" do normálních příspěvků.

EDIT - sorry, byl jsem o chlup pomalejší než Hlavní Admin...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 16:44

oka no v konecnom dosledku sa da zistit kam ten skrateny odkaz vedie.
nebolo preto vhodnejsie kvoli kontinualite temy dany odkaz nemazat ale iba prepisat????
Ja si myslim ,ze toto by bolo efektivnejesie a rozumnejsie ako represia zmazanim.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 10. 2012 16:49

Pokud by na toto téma NEBYLA vedena v minulosti debata s autorem, možná by to mělo význam. Pokud ale už v minulosti bylo jasně dotyčnému dáno najevo, CO JE NA FÓRU NEŽÁDOUCÍ, je to jediná cesta.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 16:58

OK
POTOM UZ MLCIM
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hergarok 11. 10. 2012 17:34

Marek Lutonský píše:Je pravděpodobné, že se to časem dostane i do pravidel, zatím prosím toto rozhodnutí vedení fóra respektujte.
HALELUJA!!! :tleskani Ten goo.gl mě už řádně a dlouho se*e... :grr:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 17:38

Mna nielen ten ..... :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hergarok 11. 10. 2012 17:41

...a kerejpak ještě? 8-P :D
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 11. 10. 2012 17:48

Toto leto bolo do 1.9. jedno z najkrajsich v mojom zivote :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Odar 11. 10. 2012 18:14

Vazene vedenie fora. Dovolim si k situacii komentar zo svojho uhla pohladu a viac sa tym nemienim zaoberat:

- nedavno mi pisal slusne moderator VanDave a pytal sa ma, aky mam dovod na pouzivanie skratenych odkazov, slusne som mu to vysvetlil, odpoved naspat som uz nedostal, tym som toto povazoval za vybavene a dalej tomu nevenoval pozornost ( = nebolo mi oznamene, ze mam tuto formu odkazov prestat pouzivat, ako vyssie pise EKKAR a zavadza, pretoze mu to tak vyhovuje)
- dnes mi EKKAR bezdovodne zeditoval prispevok, pretoze ma na to prava a postavenie na fore. To by mi az tak nevadilo, ale zmenil informacnu hodnotu toho prispevku

Pytam sa:
Preco moderator nezmenil skrateny odkaz za ten, na ktory to bolo linkovane, aby zabezpecil aj informacnu hodnotu, ktoru tento prispevok pre zakladatela temy mal a neposlal mi slusnu spravu, ze vedenie fora uvazuje o tom, ze tieto skratene odkazy zakaze a bolo by vhodne, aby som ich prestal pouzivat? Pretoze moze a ma na to pravo.
Co ak bolo za tym ale nieco ine a dotycnemu moderatovori nevyhovoval odkaz, ktory som tam dal a je za tym len obycajna cenzura? To sa nedozviem.

Veci sa daju robit aj slusne a daju sa robit aj z pozicie sily. Myslim si, ze uzivatelia su to prve, co by si vedenie fora malo vazit a takto by k veciam malo aj pristupovat.

Nech sa kazdy nad tym zamysli a preberie si to sam. Viac nemam co dodat. Ospravedlnenie neocakavam - to sa tu nenosi.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 10. 2012 11:41

Máte pravdu, tohle nebylo ideální, nastal trochu komunikační šum. Odkazy ale prosím nezkracujte, tady k tomu vážně není důvod a je to matoucí. Děkuji.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků