Odar

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slayers 1. 12. 2012 20:14

Taky nechápu proč trvale, že by vzor arogance dnešní vlády?
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 1. 12. 2012 20:26

Na ktore forum sa presunieme? :hm
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 20:27

pánové si musej nahnat svoje ega....protože to co předvádějí redaktoři ve svých článkách na AVmanii,to nemá s novinařinou nic společného,to by lépe napsal žák osmé třídy..viz. pan Puk co článek to perla...tak si to někde musej vybít...bohužel Odar píše co si myslí a to se tady nenosí..

PS:nedavno to tady zabalil jediný trošku slušný redaktor Jiří Rokoský,už se na to tady nemohl dívat...

http://avmania.e15.cz/avmania-je-s-vami ... ilancovani
Naposledy upravil radimecek13 dne 1. 12. 2012 20:31, celkově upraveno 1
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 1. 12. 2012 20:29

Pár článků mám v přípravě, snad to pozvednu :)

Andrej: Kam by jsi chtěl? V čechách nic nenajdeš.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 20:33

to by jsi Franto musel psát všechny...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 1. 12. 2012 20:45

Andrejsvk píše:Na ktore forum sa presunieme? :hm

viewtopic.php?f=1715&t=1179496&p=9157496#p9157496

-- 1. 12. 2012 20:53 --

Bína píše:Pár článků mám v přípravě, snad to pozvednu :)

Pozvednout mozes aj vlastny blog alebo vlastne webstranky ...
Ja tak mienim urobit s mojimi testami a uvazujem nad tym, ze poskytnem priestor aj dalsim, ktori by ho chceli a vedeli vyuzit.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 20:58

radimecek13 píše:pánové si musej nahnat svoje ega....protože to co předvádějí redaktoři ve svých článkách na AVmanii,to nemá s novinařinou nic společného,to by lépe napsal žák osmé třídy..viz. pan Puk co článek to perla...tak si to někde musej vybít...bohužel Odar píše co si myslí a to se tady nenosí..

PS:nedavno to tady zabalil jediný trošku slušný redaktor Jiří Rokoský,už se na to tady nemohl dívat...

http://avmania.e15.cz/avmania-je-s-vami ... ilancovani

A je vidět, vážený uživateli, že vy máte přehled opravdu kompletní. Nechápu, co s BANem Odara má společného šéfredaktor avmania.cz p. Puk. Slušný redaktor Jirka Rokoský odešel, protože se na to možná nemohl dívat, nicméně hlavním důvodem, pokud je mi známo, bylo jeho pracovní vytížení. Prostě neměl čas na web. Navíc - vážený uživateli, by asi těžko jako kamarád p. Puka, překousl Vaše urážky na jeho adresu.

Možná by to chtělo trochu sebekritiky a přemýšlet, kdo tu opravdu nahání své ego ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 21:31

to celé vážený mgx vypovídá o tomto fóru..nevidím ve svém vyjádření jedinou urážku pana Puka..jde o to že se tady neměří jednotným metrem...Odar dostane trvalý ban aníž by někoho nazval čímkoli nebo urazil...jenom kritizuje určité praktiky Vás moderátorů....v jiné diskuzi nic proti nim si nadávají do zoufalců,magorů a bláznů šeďour a Hergarok a na to nikdo nereaguje...Odar Vám prostě nevoní,tak ať jde...

a co mají společné články pana šefredaktora a ban Odara: celé to patří to pod AVmanii,dle mého názoru mají vědomosti Odara a jeho příspěvky daleko větší vypovídající hodnotu než nepřipravené a zmatené články pana šefredaktora....

PS:pokud je kritika urážkou,tak potom opravdu jde toto forum do kopru..
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 21:50

Hodnocení kvality článků z per redaktorů AVmania.cz sice můžete provést a klidně i kriticky. V tom Vám opravdu bránit nebudu. Myslím, že kluci redaktorští jsou zvyklí na ledacos. Ovšem Vy to rozebíráte na místě, které je určeno zcela k jiné diskuzi. Z mého pohledu, když dovolíte, pletete (tak trochu) páté přes deváté. Jen potřebujete ještě více nalít oleje do hořícího ohýnku. Tak sem hodíte i web, Puka, následně přijde STB a Komunisti.

Lidé si prostě na webech, či diskuzních fórech dovolí daleko více „kritiky“, než v běžném životě. Face to face se některé věci říkají o mnoho hůř.

A souhlasím s Vámi - jde to do kopru. Do kopru míří (prý) celý svět. Avmania je také svět. Proč by tam neměla mířit i ona?

Víte - sebekritika je složitá záležitost, daleko jednodušší je vždy vidět chyby u ostatních (to nemyslím na Odara). Jedná se o běžnou lidskou vlastnost, kterou vídáme dnes a denně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 22:32

mrzí mě že to takhle chápete,já jenom chci poukázat na to že neměříte stejným metrem na všechny viz. mnou zpomínaná diskuse šeďour vs hergarok ,p.Puka jsem sem vtáhl proto,abych ukázal ten paradox...Odar (neznam ho,nikdy jsem ho neviděl) mi přijde jako naprosto ferovej člověk,kterej toho o elektronice ví 1000x víc než já vy a paradoxně i pan Puk a dostane Ban za to,že zde řekne svůj kritickej názor na fungování tohoto fora,bez urážek a vulgarit a přesto letí...to prostě nedokážu pochopit...nevím proč sem taháte stb a komunisty,mě už bohužel není dvacet..tento režim sem zažil dost dlouho na vlastní kůži a jsem rád,že je tato doba pryč a já si můžu v klidu užívat svobody a k tomu patří i svoboda slova,samozřejmě bez urážek a vulgarit...myslím že jste tady na Odara uplatnili výstrahu pro ostatní...tytyty budeš říkat co se nám nelíbí,tak tě zablokujem...to není řešení..řešení je diskuse..například jako vedeme my dva...

nechci přilévat olej do hořící ohýnku,ale chci se zastat odborníka,který by na tomto foru mohl do budoucna pomoci haldě mladých zájemců o hifi....
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 12. 2012 22:39

radimecek13 píše:to celé vážený mgx vypovídá o tomto fóru..nevidím ve svém vyjádření jedinou urážku pana Puka..jde o to že se tady neměří jednotným metrem...Odar dostane trvalý ban aníž by někoho nazval čímkoli nebo urazil...jenom kritizuje určité praktiky Vás moderátorů...

....

....

PS:pokud je kritika urážkou,tak potom opravdu jde toto forum do kopru..
Ono ne všecko co je Odarovi vytýkáno se taky objevilo na veřejnosti - hodně věcí jsme jako moderátoři "stihli" smazat ještě dřív, než se toho chytil někdo jiný a než se stačil rozpoutat flamewar. Není to jen o urážkách, je to o schopnosti a chtění provokovat schválně ostatní diskutující k porušování pravidel (a v povzdálí si pak mnout ruce, jak jsem to těm ******* ********ným moderátorským zase zavařil) a sebe pak ukazovat jako oběť. Stejně dopadl i jistý moravský středoškolský učitel, "jehož jméno se nevyslovuje" - ne že by byl tak rozsáhlým hříšníkem, ale jeho názory rozpoutávaly v diskusích takový flamewar, že BAN byl jediným opatřením vůči jeho osobě, které mohlo plně zabránit dalším recidivám flamewaru na fóru.

Berte to prosím tak, že BAN udělený Odarovi není jen nějaký trest, ale je to i preventivní opatření pro udržení klidu v diskusích, které Odar sabotoval svými provokativním vyjadřováním. Byl mnohokrát napomínán a vyzýván formou SZ od nás modů i od admina, aby svoje chování přizpůsobil ostatním - namísto toho začal nás mody veřejně napadat za nečinnost a nerovný přístup. Přitom mnoho kritizovaných hůře publikovatelných reakcí vyprovokoval on sám - a my jsme měli nést vinu za jeho konání? Pravidla byla nastavena tak, že uživatel/diskutér se chová tak, aby neurážel ostatní diskutující ani přímo (adresně), ani nepřímo - a bylo to daleko dřív, než se sem Odar zaregistroval. Svým zdárným dokoncením registrace s těmito Pravidly souhlasil - a proto bylo vůči němu i přesně ve znění těchto Pravidel postupováno. Pokud se někdo tímto postupem cítí dotčen, měl by si jejich znění znovu oživit novým pročtením. Mohlo by se totiž stát, že začneme všechna Pravidla skutečně uplatňovat U KAŽDÉHO A DO DŮSLEDKŮ (což jsme doposud dělali jen v odůvodněných případech a jinak jsme ponechávali diskuse plynout bez vnucených rušivých vlivů moderace) a "sundáme přitom rukavičky" - bez ohledu na odbornost nebo neodbornost dotyčného diskutujícího... Pak samozřejmě nastane obdoba "totality", kdy se celé fórum bude nuceno chovat pouze podle chtění několika málo lidí na "postech" a nebude možno zde publikovat jakýkoliv jiný než "oficiální" názor...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 22:45

EKKAR: Mohlo by se totiž stát, že začneme všechna Pravidla skutečně uplatňovat U KAŽDÉHO A DO DŮSLEDKŮ (což jsme doposud dělali jen v odůvodněných případech a jinak jsme ponechávali diskuse plynout bez vnucených rušivých vlivů moderace) a "sundáme přitom rukavičky" - bez ohledu na odbornost nebo neodbornost dotyčného diskutujícího

A to je přesně ono...necháme volnost a pak to začnem užívat,jak se nám to hodí.....TO MI VADÍ..pokud jsou pravidla,tak se mají dodržovat od začátku do konce a né,až se to zvrhne..to je typická vlastnost nás čechů..
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 22:50

radimecek13
Všichni - já i kompletní tým moderátorů, si je plně vědomo toho, že uživatel s nickem Odar může být zařazen do kategorie - odborník. Je to neoddiskutovatelná skutečnost.

O BANu, vážený uživateli, se zde nerozhoduje ze dne na den. BAN zde na avmania.cz není udělován (jen v opravdu mimořádných případech) za jeden jediný prohřešek. A už vůbec ne, za kritiku kohokoliv. To, že někdo tento zástupný fakt 1000x opakuje, neznamená, že se jedná o realitu - pravdu. Jen se potvrzuje přísloví, že 1000x opakovaná lež se stává pravdou.

Byl jsem vyzván několika uživateli (v některých případech - řekněme - méně vhodným způsobem) k zdůvodnění uděleného trestu. Trest byl zdůvodněn uživateli přímo členem vedení SF. I kdybych sem napsal a odcitoval veškeré důvody, texty ... které postupem času vedly k udělení definitivního trestu, stejně neustane vaše nespokojenost. Bohužel se jedná o běžnou emočně vypjatou situaci, která se z hlediska psychologických jevů dá předpokládat. Tedy když napíšu, že TOTO je červené jablko a ono bude, vy stejně budete tvrdit, že se jedná o zelenou hrušku. S tím nic nenadělám.

Navíc - moderátoři ani administrátor není povinen trest zdůvodňovat. Pravdou je, že slušností jest zmínit důvod uživateli - to se stalo.

EKKAR projevil svůj názor. Já odmítám tvrdé tresty a upjaté fórum. Mám rád slušnost, svobodu, klid, přátelství. Myslím, že toto fórum poskytuje nadlimitní volnost. Někde jsou možná ještě volnější, jinde zase o hodně tvrdší. Realita ve virtuálním světě.

-- 1. 12. 2012 22:54 --

radimecek13 píše:A to je přesně ono...necháme volnost a pak to začnem užívat,jak se nám to hodí.....TO MI VADÍ..pokud jsou pravidla,tak se mají dodržovat od začátku do konce a né,až se to zvrhne..to je typická vlastnost nás čechů..

A to je přesně ono ... když se bude hodně moc moderovat, tak se bude znovu křičet. Křičet jak to jde do kopru. Že tu není svoboda, volnost ... Ne - jedněm vyhovuje to, druhým ono. Nikdy nedojde k naprosté spokojenosti. Vždycky se najde uživatel, nebo skupina uživatelů, kteří budou chtít jiný stav.

Ne hoši. Zanadávejte si. Až opadnou emoce - pojedeme dál.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 12. 2012 22:58

O.K nebudem dál jitřit napjatou atmosféru,řešil jsem to tu,protože Vám nehodlám psát vulgární a jiné SZ,jsem zvyklý psát to co si myslím a řekl bych Vám to stejné i Face to Face...jenom si myslím,že je škoda,že z tohoto fora odcházejí lidé,kteří mají ostatním co dát a bohužel jich je poslední dobou docela hodně.....nechť je to tímto uzavřeno
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 12. 2012 23:00

Ono je totiž znění Pravidel zveřejňováno proto, aby si je každý přečetl a pokud kliká na "Souhlasím" v závěru procesu registrace, je si zároveň vědom jistých nutných SEBEOMEZUJÍCÍCH pravidel. My modi jsme zde proto, abychom nastoupili v okamžiku, kdy diskutující "pozapomenou" na svůj souhlas s nutností dodržovat Pravidla a svými zásahy dotyčným tento souhlas PŘIPOMENULI. Pokud by každý Pravidla dodržoval, nebyli bychom my "MOD tým" vůbec potřeba. Pokud potom Pravidla kdokoliv porušuje opakovaně a nebere ohledy na opakované upozorňování na nerespektování vlastního souhlasu s daným zněním Pravidel, je vůči němu postupováno tak, jak se zde už poněkolikáté stalo.

Nás samotné nijak netěší odtud kohokoliv vykazovat, bohužel i to je někdy nutno - pak je to naše povinnost abychom ochránili ostatní diskutující. Pokácet nemocí napadený strom je nutná práce sadaře, přestože i tento strom stále ještě rodí ovoce - ale pokud by se ponechal na svém místě, přenese se nemoc na celý sad a škody narostou až do fatální výše. Vžijte se VY SAMI do role "sadaře" - a pak teprve pište svoje odsuzující komenty...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků