
danhard píše: Ona ta "zcela náhodná shoda" s vytvořením nového nicku, přihlašováním, s časováním odpovědí má tak pravděpodobnost výhry ve Sportce, že to není náhoda
Na svetelektro.com , odkud Federmanna vykopli, mu také zcela náhodně někdo zvyšoval karmu, takové místní bodování popularity. Později se ukázalo, že to až tak náhodné není a že to dělá jen jeden nick.
Daněčku, Daněčku, taková dobře mířená a časovaná polopravda, to je věc, ale pokud to někdo řádně zadokumentuje, pak jde do tuhého a hned se couvá, až se vše zdánlivě zapomene, tak se polopravda opět vydá za pravdu! Obzvláště když dojdou argumenty a mohlo by dojít na nejhorší, na opravdové srovnání HQQF a odhalení jak to vlastně je!



Zde je zadokumentováno co sám uvádíte za pravdu, jak sám uvádíte je to identický případ jako nyní, kdy jako strach před fakty a zoufalství bylo nutno přiřadit mé osobě jinou identitu ... : http://www.federmann.cz/index.php/galer ... a-pad.html http://www.forum.federmann.cz/viewtopic.php?f=42&t=57 Mám pocit, že se opět cíleně snažíte všemožně zabránit poslechovému srovnání a měření HQQF s čímkoliv, ten strach z konkurence musí být opravdu strašný.


