IEM Unique Melody Mest MKII

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pseudomagick 21. 3. 2023 19:53

Prodám IEM Unique Melody Mest MKII bez pravého sluchátka, které jsem někde ztratil. :-\
Tyto IEM jsem kupoval zde na fóru za 26.000,-.
K IEM je původní krabice a pouzdro. Nástavce již byly používané, takže je nenabízím.

Jedná se o tyto IEM: https://www.uniquemelody.org/products/mest-mkii

Recenze na tyto IEM jsou zde: https://www.head-fi.org/showcase/unique ... 35/reviews

Psal jsem přímo výrobci Unique Melody (do Číny) a bylo mi sděleno, že výroba nového IEM bude stát 600,- USD (cca 12.400,- CZK + doprava tam).
Text z mailu i s adresou jsem zkopíroval níže.
Jelikož si kupuji nové IEM a ani nemám účet, abych Mest MKII zkompletoval, nabízím je zde za velmi výhodnou
cenu. Je zbytečné, aby mi doma ležely někde v šuplíku. :-)

Pouze samotný kabel k těmto IEM stojí kolem 562,- USD (12.420,- CZK). :-)
Info zde: https://shop.musicteck.com/products/uni ... mkii-cable

Cena 4.000,- (kabel za 2.000,- + 1ks IEM za 2.000,-).
Prodám pouze komplet.
Je mi jasné, že samotný kabel bych zde prodal téměř ihned. :D
Nejlépe osobní předání v Praze.

Hi René,
Thanks for your inquiry.
1. It will take about 3 weeks to make a new one.
2. Yes, You have to pay the customs duty and VAT when I send it back to you. Please let me know how much should I declare. My be I can declare at a low value then you no need to pay the customs duty.
3. You just need to pay the fostage form Czech Republic to China .You no need to pay for postage from China to Czech Republic , the price 600USD is including the postage.

Please send to our Macao office as follows:

Addressee name:Chen Zhi Peng
Address:AV.Venceslau De Morais. 201-207 Edf Ind., Chun Fok, 2 Andar C, D, G, H Macao SAR
City: Macao SAR
Country:Macao SAR
Phone number: 28717733
The Macao SAR has no postcode

Please declare at a low value $50 , only send the earbuds instead of the big box and other accessories.
Please share the tracking number with me when you send it out.

If any other questions please feel free to contact me.

Thanks.
Best Regards.
Eva
service.eva@uniquemelody.org
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 22. 3. 2023 19:50

Zamluveno.
Zatím mám 2 zájemce.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 25. 3. 2023 18:43

Prodáno.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků