Aune x1s DAC/AMP

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VycuratAspat 1. 8. 2019 10:43

Prodám tenhle používaný dac/amp, ještě asi rok a půl v záruce.

Cena: 3500,-

Obrázek
google dice roller
VycuratAspat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 3. 8. 2019 14:10

Ahoj půjde mi propojit x1s jako dac s x7s na zlepšení výkonu a propojení s dapem? Nikde to nejde dohledat..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VycuratAspat 4. 8. 2019 16:22

Ahoj. Určitě. Aune dokonce na svých stránkách píše: A7s is the natural companion of the DAC Aune X1S 32bit 384Khz DSD SABER ES9018K2M.
VycuratAspat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 4. 8. 2019 17:07

No nevim,ja našel že jeden maník psal,že si x1s nekoupil proto,že na rozdíl od svých předchůdců nemá variabilní linkový výstup a jako předzesilovač nebude fungovat!!To by jsme museli vyzkoušet..Odkud jsi? Tedy stačí kraj.
nebo sz?

-- 4. 8. 2019 17:21 --

Tedy s dapem asi ano..ale s pc repro ne..
brodus
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod dropadred 5. 8. 2019 09:36

Ak smiem,
brodus píše:No nevim,ja našel že jeden maník psal,že si x1s nekoupil proto,že na rozdíl od svých předchůdců nemá variabilní linkový výstup a jako předzesilovač nebude fungovat!!To by jsme museli vyzkoušet..Odkud jsi? Tedy stačí kraj.
nebo sz?

-- 4. 8. 2019 17:21 --
Tedy s dapem asi ano..ale s pc repro ne..

X1S nemá variabilný výstup, len fixný. Variabilný výstup má až S6 Pro.
MrSpeakers Alpha Dog
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 8. 2019 21:16

Na co je potřeba variabilní výstup při použití X7s, které má vlastní ovládání hlasitosti?
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 5. 8. 2019 21:51

Třeba na zapojení repraku od pc jako preamp?Ještě jsem to nezkoušel ani u x7s..bo k pc planuji take koupit lepší repro..bo mam jen obyčejné
Logitech z200..a to nehraje.Když bude nejhůře,tak koupim převodník a zapojim do pc sloupy od Tannoy.Navic nevim jestli mi to combo vylepší zvuk oproti připojení Shanlingu natvrdo do x7s?Za ty penize bych tu x1s bral,ale jedná se mi jaky nebo jestli to bude mít efekt na zvuk sluchatek?
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VycuratAspat 6. 8. 2019 13:13

Prodano
VycuratAspat
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků