Mp3+BT

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pepe 66 4. 6. 2023 19:22

Hiby R2 Gen2 má Wifi, což ten druhý nemá. Čili se otevírá možnost poslechu nepřeberného množství muziky, Tidal atd, internetová rádia. U Tidalu a pod. lze hudbu uložit pro offline poslech, čili ideal k té vodě, jak píšeš :-)
Navíc lze toto zařízení použít i jako celkem schopný streamer muziky pro starší Hi-Fi zařízení, které není vybaveno pro připojení k internetu. Lze ho ovládat i dálkové přes mobilní aplikaci.
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod PetrGa 5. 6. 2023 05:45

Děkuji.
Bohužel, nic z toho se mě netýká.
Mám 16000 písniček. Tu potřebu hrát cokoliv z netu nemám. Rádio jsem nezapl tak 15let dobře. Vlastně ani nevím, co se dnes hraje.
Žádné Hi-Fi zařízení doma taky nemám. Tedy krom PC, které má dle specifikace Hi-Fi, takový výstup(16bit a 44,1kHz). Na něm mám nějaké logitech bedničky 2+1. A ty 320mp3 taky nejsou příliš audiofilní :D No, ale PC na netu připojené je :)
Mobilní aplikace nepoužívám, neb chytrouše taky nemám.

I když tyto přehrávače svými schopnostmi míří na vyšší level posluchačů, mezi které se neřadím, tak ta cena je mi vcelku akceptovatelná. Dnes stojí většina přehrávačů kolem 800-1300kč. Jsou to takové hračky pro děti. 8GB a 10h přehrávaní. K čemu to je? Pro děti, co si na to nahrají Míšu Ružíčkovou. V roce 07 jsem koupil iRiver H10 20GB za něco přes 5000kč, což je dnešních asi 10000. V roce 10 koupilem Sandisk Sansa Fuze za 1400, což může být dnešních 2500kč. Proto těch 3000 +- není žádná darda. Přitom zvukové obvody jsou násobně lepší, než u těch mých starých dvou přehrávačů.

každopádně jsem ti vděčný za každý postřeh
PetrGa
Junior

Odeslat příspěvekod PetrGa 6. 6. 2023 12:01

koupilem jbl4 + hiby r2 II.
Za mě max.spokojenost.
Na internetech našlem tyto postřehy uživatelů, které jsem nenašel. Pokud to někomu pomůže při rozhodování, budu rád.
1. při hraní přes BT je možné vidět info o písni/umělci
2.při nabíjení je možné hrát jak do sluchátek, tak přes BT
3.při přehrávání když se dá pauza a vypne přístroj, zvukový lupanec na max.hlasitost se nekoná(na to si stěžovalo hodně lidí po celém světě, ale mi to nedělá)
4.přístroj se vůbec neseká, odezva obrazovky je rychlá.
5.ovládání je jednoduché a za chvíli si na něho člověk zvykne. Stejně tak si zvykne na citlivost obrazovky.

Rozhodl jsem se pro Hiby proto, že je o něco větší a příjemnější do mé ruky. Má o 30min udávanou delší výdrž. Trochu se mi více libí více logičnost menu. Nemá pro mě vůbec žádný význam mít o něco lepší vnitřnosti z M0 Pro.

děkuji všem za snahu pomoci

*opravuju:
Jeden neduh to asi má. Možná se mi jen nepodařilo v nastavení najít, jak to nastavit. Když je název skladby delší než dokáže zobrazit obrazovka, nikdy se neroluje doprava. Pokud má někdo popsány názvy písní tak, že mu začínají skupinou či albem, tak se v podstatě nedoví, o jaký název písně se jedná.
PetrGa
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků