Výpadky spojení BT sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 7. 11. 2022 13:48

Ahoj
Mám sluchátka Niceboy hive beans spojené s mobilem a používám téměř výhradně pro běh a poslech mluveného slova . Bohužel jakmile se dám do pohybu neustále dochází k výpadkům spojení buď jednoho , nebo i obou sluchátek. Stávalo se mi to i se staršími sluchátky , proto jsem koupil jiné, ale problém se opakuje, takže si nemyslím, že by to vyřešila reklamace sluchátek. Jsou nějaké parametry sluchátek popř. telefonu na které je třeba pro vzájemnou kompaktibilitu brát zřetel?
Jezeveccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2022 13:56

Jaký máš mobil? Značka a model
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 7. 11. 2022 14:02

Mobil je Xiaomi Redmi Note 11
Jezeveccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2022 14:06

Myslel jsem si to... pokud máš současně zapnutou i wifi, tak ji vypni, pokud to není tím, tak se zeptej tady v poradně
https://xm.cz/blog/

zde se řešilo to samé
https://xm.cz/blog/dotaz/vypadavani-sig ... uchatkach/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 7. 11. 2022 14:17

Ok, díky , tu wifi zkusím, mám ji zapnutou pořád.
Jezeveccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 16. 11. 2022 19:02

Tak po několika pokusech vypnout wifi nepomohlo, zkusil jsem ovšem jiná sluchátka a to SonyWI-SP500 a JBL Tune500bt, oboje ovšem maji jednotlivá sluchátka mezi sebou propojené kabelem a oboje fungují bez jediného problému. Problém teda asi bude v synchronizaci těch jednotlivých sluchátek mezi sebou. Asi se budu muset poohlédnout v jiné cenové kategorii, za 1000,- Kč to asi nikdy nebude ono :(
Jezeveccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppepko 16. 11. 2022 19:54

Ja mam BT sluchatka Intezze CLIQ a robia mi to iste. Robili mi to aj s mobilom Honor View 10 aj so Xiaomi MI 10T Pro. Pricom aj sluchatka aj mobil podporuju BT 5.2, APTX codex a podobne. Zaujimave je, ze s jednym sluchatkom vsetko funguje bez problemov a v pohode aj na tych 10m. Ale akonahle mam obe sluchatka, prepne sa to do stereo rezimu a zacnu problemy. Ak dam mobil do vrecka nohavic alebo bundy, tak ako keby sa nevedeli rozhodnut, ktore sluchatko bude master a slave a neustale sa prepinaju a dohaduju, ktore ma silnejsi signal a stale dochadza k vypadkom. Pripisujem to uplne zlej logike v sluchadlach ...
ppepko
Junior

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 16. 11. 2022 20:55

Tak to jsem rád, že nejsem sám, i když samozřejmě problémy nikomu nepřeji. Hlavně by mě zajímalo, jestli sluchátka ve vyšších cenových kategoriích budou fungovat lépe, nebo se spolehnout na ty co jsou propojené mezi sebou kabelem, tam zřejmě jako příjmač funguje jedno a do druhého to posílá kabelem. Ovšem bezdrátová jsem si kupoval právě proto , aby tam tem kabel nebyl.
Jezeveccc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jezeveccc 28. 11. 2022 21:37

Tak problém vyřešen, pořídil jsem sluchátka Shokz openrun pro a naprostá spokojenost.
Jezeveccc
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků