Digitální kamera PANASONIC NV-GS320

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalabek 31. 3. 2007 15:07

Chtěl bych poprosit majitele dig.kamery PANASONIC NV-GS320, jestli by mi nemohli napsat pár zkušeností s touto kamerou. Popřípadě mi doporučte jinou v této cenové relaci. Jde mi hlavně o kvalitní záznam i při horším osvětlení. Předem díky za odpovědi.
kalabek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 2. 4. 2007 19:09

Ja mam starsi model NV-GS280, co je podla vsetkeho to iste, len ja mam navyse vstup na mikrofon (ine markantne zmeny som si nejak v technickych udajoch nevsimol, ale to som ich len tak preletel).

Co sa tyka kvality obrazu, je to asi to najlepsie co za tuto cenu clovek moze kupit, no pri slabsich svetelnych podmienkach nepodava nejak extra vykony. Taka Sony DCR-HC96 podava pri slabsom svetle lepsie vykony. Tu su porovnania Sony HC96 a Panasonic GS280, odporucal by som orientacne kuknut tie porovnavacie videa:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=48 ... ht=#487220

Ked je ta kvalita videa pri horsom osvetleni dolezita, urcite by som sa kukol aj po Sony DCR-HC96.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý