FM vysílač

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mama1 16. 1. 2008 10:35

Nemáte někdo zkušenosti s kvalitou přenosu hudby FM vysílačů (např. MP3 EVOLVE Fusion FM vysílač, http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=68993).
Jedná se o přenos např. z MP3 přehravače (napojeného na FM vysílač) do atorádia.
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 16. 1. 2008 18:32

no co som pocul, tak sa to dost lisis kvalitativne.
Presne tento model som si chcel kupit, ale kupil si ho tesne predo mnou kamarat, ma tiez Ford fiesta ako ja(antena je hned hore na zaciatku strechy, nie az niekde vzadu). a vraj to malo priserny zvuk...
Takze tomuto by som sa asi vyhol...
Neoplati sa ti rovno kupit nejake nove radio? alebo napojenie na AUX- aj to bude kvalitativne niekde inde, ako FM transmitter
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 16. 1. 2008 19:18

Nemá to cenu. Šetři a kup si pořádný rádio s aux:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod supec 19. 1. 2008 10:36

A máš tam slot na kazety nebo na CD? V případě, že na kazety, pak stačí jednoduchej adaptér z jacka na hlavu magneťáku... cena asi 120Kc:)
supec
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 27. 3. 2008 16:37

zkousel jsem 2 tyhle transmittery - a oba dost prusvih. A to opravdu nejsem zadny audiofil a mel jsem dost nizke naroky ...
1. sumi to. a to docela fest
2. silne omezeny prenaseny rozsah. Tohle vubec nechapu, ale ve srovnani s beznym FM radiem to zni jak plechovka, dokonce to vadi i manzelce, ktera je jinak spokojena s ledascim .... proste jako by to hralo pres telefonni linku
Kdyby se to aspon blizilo beznemu FM radiu, tak je to skvely napad, ale takhle ....

mimochodem : kazetovy adapter taky zadna extra kvalita - ale hlavne mi ho kazetak nezere, protoze si mysli, ze se zamotava paska, takze ho vyplivuje (netoci se druhe kolecko, kdyz je prvni hnane)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 3. 2008 18:29

To supec & jannk - a vlastně FOR ALL: kazetový adaptér je na prd - dvojí konverze přes magnetické pole mohla stačit v době šádyn 120. Ale u těch FM transmitérů opravdu záleží na značce - takže radím podívat se na stránku http://www.pira.cz , přesněji na http://www.pira.cz/belkin.htm - ne se podle ní zachovávat, není to zrovna košer - ale jen pro ilustraci, je na ní dost podrobně rozebírán asi jeden z nejkvalitnějších transmitérů pro FM přenos - konkrétně TUNECAST BELKIN. Není nepřekonatelně drahý a JE KVALITNÍ.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod matfyzak 29. 4. 2008 22:48

REKLAMA

//JII.
matfyzak
Kolemjdoucí